Od dłuższego już czasu, terapie i kursy, które proponujemy w naszym Brain-Art Centrum cieszą się niebywałą popularnością. Klienci, którzy choć raz skorzystali z terapii, zawsze wracają.

Emma Lange, nasza wspaniała terapeutka, psycholog jest autorką algorytmów, autorką metod terapeutycznych, konsultacji psychologicznych. Stworzyła już wiele ciekawych terapii, które można przejść nawet nie wychodząc z domu, terapii online. Jest to nie tylko wygodna i tania metoda, ale też bardzo skuteczna. Terapie są indywidualne, co jest bardzo ważne. Każdy klient prowadzony jest przez Emmę tak długo, jak długo istnieje taka potrzeba – potrzeba, aby klient zainicjował w sobie zmiany poprzez pracę nad sobą. Ci wszyscy, którzy nie boją się wyzwań, nie boją się inwestować w swój rozwój, na pewno będą bardzo zadowoleni i uzyskają od Emmy bezcenną pomoc.

O terapiach możecie przeczytać na blogu Emmy (blog.emma-lange.pl) w zakładce menu „Terapie”.

Dzisiaj polecamy terapię LEKKOŚĆ DUSZY. Jest to terapia online. Terapia pomaga wybudować wewnętrzną lekkość. Pomaga odbudować układ nerwowy, podnieść go na wyższe wibracje. Pomaga zajrzeć w głąb siebie i przede wszystkim zrozumieć siebie. Klient dzięki terapii usuwa wewnętrzne ograniczenia emocjonalne. Przebudowuje pole informacyjne, w które wpisuje się poczucie lekkości i uwalnianie potencjału.Kto potrzebuje takiej terapii?

>> Wszyscy, którzy są zmęczeni życiem.
>> Wszyscy, którzy chcą uwolnić swe ciało od blokad, od astralnych negatywnych energii.

Poprzez odczucia wewnętrzne można przeprogramować siebie i rozstać się z trudnymi doświadczeniami. Można zrozumieć istotę życiowych wyborów.

Jedna sesja to około 120 minut na Skype (klient nie musi włączać kamerki).
Koszt terapii to 250 zł.

Serdecznie zapraszam. Jeśli zdecydujesz się wykupić terapię:
pisz: kontakt@emma-lange.pl
albo
zadzwoń: 502562629

*tekst opracowała Ewa Jałmużna
redaktor naczelna

Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *