O kurs Modelowanie Własnych Pragnień pyta mnie wielu czytelników. Jest to jedna z praktyk medytacyjnych, których każdy może nauczyć się. To medytacja i kreatywność, wyrażanie siebie w bionicznych liniach. Linie te pomagają opanować wiele progów podświadomości. Dzięki energii kreatywności można złagodzić stres, a nawet przeprogramować swoje życie. Zrozumieć, gdzie jest opór i jaki rodzaj siły może go kontrolować.

Pierwszy Wariant Kursu
> Pierwszy wariant kursu, to 5 lekcji, czyli wersja podstawowa kursu Modelowanie Swoich Pragnień. Kurs podstawowy zawiera pięć technik i algorytmów łagodzenia stresu i pracy nad podświadomymi decyzjami.

Drugi Wariant Kursu
> Drugi wariant to 15 lekcji, które obejmują naukę modelowania, reakcję podświadomości i numerologiczną część.

Opracowuję duży projekt, który nazywa się PSI-NUMEROLOGIA. Jest to kombinacja dwóch nauk, czyli nauka o wibracjach numerycznych i psychologia.

Numerologia to nie nauka o liczbach, a o wibracjach. Są to klucze, które pomagają tworzyć konfiguracje w przestrzeni i zmieniać energię. Część tej koncepcji zostanie wkluczona do projektu Modelowanie Swoich Pragnień. Być może jest to pierwszy taki kurs, który nauczy budowania dialogu z podświadomością.

Dla kogo jest ten KURS?> Dla tych, którzy chcą w niekonwencjonalny sposób rozwiązać swoje problemy.

> Dla tych, którzy są gotowi do poszerzenia swojej świadomości.

> Dla tych, którzy uzyskać wgląd, który pomoże zmienić ich światopogląd.

Poznając praktyki twórczego podejścia, dowiadujesz się, że twoje problemy można rozwiązać, że możesz wyjść z trudnych sytuacji, znieść wszystkie trudy i uratować psychikę. Takie praktyki pozwalają złapać niezbędną nić energii, która pomaga podjąć właściwą decyzję. Kreatywność pomaga poszybować nad sytuacją, zrozumieć ją w systemie, dlaczego działa w ten sposób w ogólnym mechanizmie?! Pomaga w rozpoznawaniu szczegółów, których wcześniej nie widziałeś.
Pomaga zakochać się w procesie zrozumienia i osiągnięcia jasności problemu. Sukces wielu sytuacji zależy od odpowiedniego stanu umysłu. Jeśli człowiek doznał urazu, stresu, zwiększonego poczucia winy, to trudno jest mu podjąć decyzję. Zatem takie mechanizmy i praktyki psychologii twórczej, pomagają złagodzić stres.

> Dla tych, którzy nieustannie spieszą się, żyją w chaosie i napięciu.

> Dla tych, którzy z braku czasu i nie są w stanie zobaczyć otaczającej ich rzeczywistości. Człowiek musi zatrzymać się, dotknąć ważnych psychologicznych i emocjonalnych punktów, aby móc zrobić reset, zacząć od nowa pracować na bazie nowych wibracji.

> Dla tych, którzy uważają, że ich pole problemów jest nierozwiązywalne.

Gdy pojawia się problem, zwłaszcza długotrwały, zaczynamy odczuwać jeszcze większe niedopasowanie rzeczywistości do tego, co czujemy. Pracujemy nad wewnętrznym dyskomfortem. Pomóc mogą tutaj kreatywne terapie, które zbierają energię i odnajdują zasoby w nas. Dzięki temu widzimy ponownie daną sytuację i jej problematyka znika.

Kreatywność jest zawsze wielowymiarowa, tzn: widzimy kilka punktów, które pozwalają nam działać na kilka sposobów. Kreatywność wywodzi się ze stanu stagnacji i determinacji. Pomaga oszczędzać energię, pozyskiwać energię z Kosmosu i przekształcać ją w zasoby. Na tym kursie zaczniesz stawiać pierwsze kroki na drodze do kreatywności. Nawiążesz kontakt z przestrzenią. Dzięki kreatywnemu myśleniu możesz rozwinąć w sobie myślenie ponadsytuacyjne, które pomaga przewidzieć problem, patrząc nań z góry. Ktoś nazwie to intuicją, ale niewiele osób wie, że jest to ważna zdolność mózgu. Jeśli dasz sobie szansę na rozwinięcie myślenia ponadsytuacyjnego, możesz odnieść większy sukces. Dzięki kreatywności usuwasz ograniczenia w sobie, stajesz się bardziej otwarty na życie. Zaczynasz poszukiwać nowej wiedzy, stosować doświadczenia, a nawet improwizować w momencie konkretnej sytuacji. Kreatywność usuwa strach przed niepewnością, niewiarą w siebie.

Pierwsza Odsłona Kursu
> Jest to część kursu w rozszerzonym formacie. Mówi o psychice i o tym, w jaki sposób poprzez linie, kształty i kolory działa psychika.

Druga Odsłona Kursu
> Jest to część kursu  o mechanizmach odprężania. To opisy osobowości poprzez kolor i kształt. Są to opcje technik, które pomagają łączyć się z zasobami wewnętrznymi i ćwiczyć stres. W algorytmach znajdują się ROZWIĄZANIA Z PODŚWIADOMOŚCI i DIALOG Z WSZECHŚWIATEM.  Druga część zawiera też takie algorytmy, które wydobywają na powierzchnię naszą osobowość oraz charyzmę.

Trzecia Odsłona Kursu
> Jest to część numerologiczna. Liczba Energii ujawnia naszą zdolność widzenia, tworzenia, znajdowania dla siebie czegoś nowego we Wszechświecie. Liczba ta pomaga usunąć niepotrzebne powłoki, które zakłócają nasze programy – działania. Tak długo, jak te programy są na nas, w naszej Duszy, bardzo trudno jest zrobić konkretny krok. Z tej przyczyny jest to jedna z ważniejszych Liczb Energii, która może uczynić mistrza z ucznia Wszechświata. Zaczynamy przekraczać granice  PSI-NUMEROLOGII, w której obliczenia są połączone z oddziaływaniem wibracji numerycznych na subtelne ciała człowieka.Kurs zawiera prace domowe, które kursant powinien wykonać, by móc ćwiczyć. Każdy kursant, który wykupi drugi wariant kursu, czyli 15 lekcji, otrzymuje CERTYFIKAT.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat kursu, możesz do nas napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy – KURSY

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *