This post is also available in: English (angielski) Deutsch (niemiecki)

Wielu z nas w swoim życiu pragnęło zrzucić zbędne kilogramy, często z miernym skutkiem, ponieważ nadprogramowe kilogramy zawsze wracały. Katowaliśmy się ćwiczeniami, monodietami, głodówkami i często rezultat był tymczasowy. Ciężko jest pozbyć się ochoty na smaczną czekoladę czy ulubione ciastko. Z tęsknotą wracaliśmy do zakazanych smaków i zapachów. Niektórzy oferują cudowne tabletki na odchudzanie, które często albo nie działają, albo mają mnóstwo skutków ubocznych. Niektórzy dietę, która wyniszcza organizm. Dietetycy prześcigają się w proponowaniu skutecznych metod żywienia, ale niestety często te wszystkie metody są dobre na chwilę. Dlaczego? Co jest przyczyną, że na nowo tyjemy? Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, dlaczego diety są nieskuteczne, dlaczego znajomy schudł na tej samej diecie 20 kg, a TY tylko 5 kg? Dlaczego ktoś czuł się na danej diecie wspaniale, a TY rozchorowałeś się? Bardzo ważnym aspektem, którego często nie bierzemy pod uwagę są czasowe skutki uboczne źle dobranych diet. Chudniemy, ale nie patrzymy przyszłościowo na efekty rygorystycznej diety. Organizm nie od razu wskaże skutki złej diety. Nie bierzemy pod uwagę przede wszystkim tego, że każdy z nas ma „inną historię zdrowotną organizmu!” W każdym człowieku zachodzą podobne procesy, ale te procesy mają inne podłoże – chorobowe, genetyczne, środowiskowe. Każda komórka ciała niesie w sobie informację – u każdego z nas inną. Aby jakakolwiek dieta zadziałała, przyniosła długofalowy i skuteczny rezultat, musi być dobrana dla każdego INDYWIDUALNIE.
Tylko indywidualnie dobrana dieta, która bierze pod uwagę stan psychiczny/emocjonalny oraz fizjologiczny człowieka, jest w stanie uzdrowić organizm. Nadwaga to choroba, która bierze swój początek z wielu źródeł – to źródło u każdego jest inne. Może być podobne, ale nigdy nie jest takie same.
Moje doświadczenia jako mikrobiologa, wirusologa, homeopaty, psychologa, a także dietetyka i terapeuty z zacięciem numerologicznym, astrologicznym pozwoliły mi stworzyć program, dzięki któremu wyleczyłam już mnóstwo pacjentów. Uwierz, że i TY możesz być zdrowy, bo szczupła sylwetka to stan równowagi psychologicznej i fizjologicznej. Dostaniesz ode mnie WSKAZÓWKI i ODPOWIEDZI na wiele pytań, które będą dotyczyły TWEGO CIAŁA I UMYSŁU i DUSZY.
MAPA ta będzie dopasowana idealnie do CIEBIE, w 100%. Będzie dopasowana do informacji, którą niesiesz w swoim DNA.
Dobrze jest słuchać swego ciała, jego reakcji na stres, na to, co jemy. UWIERZ, że zasługujesz na to, by być sprawnym, zdrowym. Uwierz, że TO JEST MOŻLIWE.Zatem matryca zdrowia wskaże;

  • w jaki sposób powinieneś dbać o zdrowie,
  • jakie reakcje emocjonalne szkodzą twemu zdrowiu,
  • w jaki sposób powinieneś odżywiać się, co jeść a czego nie jeść,
  • do jakich psychosomatycznych chorób masz dziedziczną skłonność,
  • w jakich latach należy uważać na zdrowie, zadbać o zdrowie.

Co zawiera analiza zdrowotna?

  • dowiesz się ile posiłków dziennie powinieneś zjadać, o której godzinie?
  • w jaki sposób komponować posiłki?
  • co ci szkodzi, a co sprzyja?
  • jakie jedzenie powoduje spadek energii i dlaczego?

W celu sporządzenia matrycy zdrowia należy wypełnić ankietę, którą po złożeniu zamówienia otrzymasz na adres e- mail, przesłać zdjęcie, a także podać swą datę urodzenia.

Dostajesz Indywidualny Jadłospis na 30 DNI, który będziesz mógł modyfikować, posiadając wiedzę na temat tego, jaki rodzaj pożywienia, w jakim dniu jest dla CIEBIE wskazany.

To ZBILANSOWANE MENU pomoże CI pozbyć się NAŁOGÓW, CHORÓB, NAWYKÓW, ZACHCIANEK, a nawet DEPRESJI.

Cena Miesięcznego Programu Żywieniowego 655 zł.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat terapii, ofert, kursów, książek, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny