KURS RYCERZY obejmuje część pisemną i dodatkowo 5 lekcji z autorką kursu, które będą prowadzone indywidualnie (łącznie 225 minut).

Kurs, który oferuję to nie tylko TAROT, a połączenie tarota z numerologią i psychologią. To nie tylko opis karty tarota, w tym przypadku karty dworskiej Rycerza, a całe spektrum możliwości poznawczych struktury człowieka. Opracowałam go na bazie własnych obserwacji i doświadczeń, łącząc tarota z psychologią, z numerologią, z pracą z podświadomością, a także ze znaczeniem prognostycznym i astrologicznym. Poprowadzę kursanta do zrozumienia znaczenia tejże karty, poprzez różne drogi poznawcze. Odkryję wiele możliwości, na które być może wcześniej nie zwróciłeś uwagi. Sam odkryjesz znaczenie karty z pozycji informacyjnej, energetycznej, a także w jaki sposób te elementy będą materializowały się w życiu codziennym. Zrozumiesz jakie niesiesz w sobie emocje, blokady i programy. Poznasz swą rolę w społeczeństwie, w obrazie rodziny, w relacjach. Opisy obejmują zarówno stan psychiki, duchowy, jak i stan zdrowia.
Staniesz się psychologiem we własnym domu, co pozwoli ci prawidłowo komunikować się z najbliższymi.

Co zawiera skrypt kursu?

>>symbolika karty,
>>pozytywne znaczenie karty,
>>negatywne znaczenie karty,
>>relacje z ludźmi,
>>zdrowie,
>>porada karty,
>>znaczenie karmiczne karty,
>>szczegóły karmicznych wpływów.Poza tym podaję sposób obliczeń (za pomocą numerologii), który pomoże znaleźć osobistą kartę dworską – w tym przypadku Rycerza. Stworzyłam tę metodę obliczeń sama. Metoda ta idealnie wpasowuje się w personifikację osoby, dla której chcemy stworzyć prognozę.

KURS RYCERZY to druga z czterech części, ponieważ w ślad za nią udostępnione zostaną kursy pozostałych kart dworskich

 

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat terapii, ofert, kursów, książek, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *