Wczoraj, czyli 23 października rozpoczęła się gra transformacyjna ZAĆMIENIE.
Pierwszy dzień był bardzo intensywny, i zawsze taki jest, a zarazem bardzo skuteczny, bo i mi pomaga zrobić krok w coś nowego. Obecna sytuacja (nie tylko Zaćmienie), ale też punkt przełomowy dwóch epok -coś zostawiamy za sobą i coś wnosimy do nowego życia. To, co było tworzone przez tysiące lat, teraz okazuje się być niepotrzebne, więc tworzy się na naszych oczach nowe życie, nową epoka. Aktywizują się w nas nowe energie.
Niektórzy z nas instynktownie wiedzą, w jaki sposób korzystać z nowych zasobów, a inni nie potrafią wybrać swoich zasobów, nie wiedzą, jak z nich korzystać.

Jeśli klient, który uczestniczy w grze transformacyjnej pokazuje, że nie może korzystać z energii Wiatru, to znaczy, że nie może wypić ze szklanki życia jednym haustem, bo życie go przeraża. Od razu więc stawia szklankę do góry dnem. A wraz z tym otwiera się podświadome „nie mogę”. Ma to odzwierciedlenie w grze transformacyjnej, bo taki klient ma trudności z realizacją i zobaczeniem swojej drogi – tematem, z którym przyszedł na terapię. W tym przypadku musimy połączyć inne energie, które pomogą uruchomić nowe procesy, otwierające przed klientem nowe możliwości.

Jeśli nie możemy wykorzystać energii Wiatru, to nie można zdynamizować procesu – nie będzie ruchu w takim procesie, dopóki nie staniemy się bardziej świadomi lub nie przestawimy się na coś innego. Człowiek musi zmienić swoje motto życiowe, bo tylko w ten sposób może siebie uzdrowić.Gra łączy nas z polem informacyjnym, które podaje informacje w dużym skupieniu. Wszystkie informacje muszą być zapisane, bo może się okazać, że nieco później przyjdzie czas, gdy zmienimy swoje motto, a wtedy zmienimy też marszrutę swojej drogi.

Jeśli energia Wiatru jest zbyt duża, oznacza to, że osoba chce aktywnie działać, aby szybciej coś zmienić, przeorganizować. Taka osoba bardzo szybko znajdzie odpowiedź na swoje pytanie, ale czy ją usłyszy? Czy będzie miała dość cierpliwości, aby analizować? Czy będzie w stanie wejść głębiej w szczegóły?

Oczywiście dochodzi do tego, element JA, czyli może być wielu pomocników i wiele zasobów, a element JA będzie wskazywał, na ile jesteśmy w stanie wszystko przyjąć i zrozumieć, w jakiś sposób przeszedłem lub przejdę tę drogę. To najsilniejszy element zasobu, który ujawni tajemnice o nas samych.

Runy, które są wykorzystywane w tej grze transformacyjnej, oznaczają węzły lub miejsca mocy. I jeśli się pojawią, to warto z nimi pomedytować, wczuć się w ich energie, łączyć się z nimi, bo dzięki temu przyspieszeniu ulegnie wiele procesów, nadających sens naszym pytaniom, z którymi przyszliśmy na terapię.

Każde Zaćmienie to punkt zwrotny, a gra transformacyjna ZAĆMIENIE 2022 to odbicie lustra w lustrze. Wyobraźmy sobie, że jesteśmy lustrami, które rozkładamy… Powstaje tunel luster, odbić! Jedno staje się odbiciem drugiego, i następnego.

Po zakończeniu dwugodzinnej terapii, możecie ją przemyśleć, przeanalizować to, co usłyszeliście, doświadczyliście, jakich pomocników poznaliście. Przeanalizować podpowiedzi, które ta gra Wam dała (i jeszcze da, bo gra transformacyjna trwa do 8 listopada). Dzięki tym podpowiedziom, rozwiążą się Wasze problemy.

Gra jest obiektywna, nie ma przegranych ani zwycięzców, jest odpowiedzią na Twoje pytania. I na to, na ile jesteś gotowy, aby Twoje życzenie spełniło się…

Zapraszam na Gry Transformacyjne, na mój blog.

kontakt@emma-lange.pl

Opinie

 1. ewa pisze:

  Grałam – dziwne jak wszystko w tej grze było powiązane ze sobą
  Bardzo polecam .

 2. Anna pisze:

  Witam serdecznie. To nie pierwsza gra w którą grałam u Pani Emmy. Dla mnie jest to bardziej przyjemny rodzaj pracy. Można sprawdzić swoje zasoby i możliwości. Popatrzeć głębiej. Tym bardziej, że wszystko jest nagrane. Można odsłuchać, zawsze gdy jest czas. Dzięki grze, wiem gdzie jestem. Pani Emma jest w tym spokojna, nie ocenia. Pomysł jak dla mnie świetny.

 3. Dominika pisze:

  Gra / terapia jest niesamowita. Wgryza się w nasza psychikę i rozbiera ja na części pierwsze, co działa jak katharsis. 120 min mija jak chwila, a gra pozostawia wiele do myślenia i pomaga w pracy nad sobą, motywuje.

 4. Agata pisze:

  Wspaniały rodzaj terapii weryfikujący cel. Gra i sama rozmowa przebiega swoim niepospiesznym rytmem. Każde zapytanie ma swoją odpowiedz. Bardzo polecam

 5. Mateusz pisze:

  Rewelacja! Nie wiem jak to możliwe ale już dawno takie pytania odrzuciłem jako hamulcowe dla dopuszczenia do siebie informacji które nawet sami przed sobą skrywamy ale wszystkie najważniejsze aspekty dla naszej drogi w danym momencie wychodzą bardzo jasno i adekwatnie do wiedzy z innych źródeł i stanu faktycznego w każdym kontekście w którym funkcjonujemy. To jest nie do przecenienia! Dziękuję

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *