Stary Testament wspomina o dziewięciu darach Bożych:

Jednemu dany jest przez Ducha dar mądrości słowa, drugiemu umiejętność poznawania według tego samego Ducha, innemu jeszcze dar wiary w tymże Duchu, innemu łaska uzdrawiania w jednym Duchu, innemu dar czynienia cudów, innemu proroctwo, innemu rozpoznawanie duchów, innemu dar języków i wreszcie innemu łaska tłumaczenia języków. Wszystko zaś sprawia jeden i ten sam Duch, udzielając każdemu tak, jak chce”. – (1 Kor. 12: 8-10).

 

Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Przeciw takim cnotom nie ma Prawa”. – (Gal. 5: 22-23).

 

Prowadzę terapie tak, by każdy uczestnik mógł kreatywnie podejść do swojego konkretnego problemu, zrozumieć jego podstawy, usunąć schematy, które przerosły jego świadomość i wejść na nowy poziom pola widzenia. Terapia to oczyszczanie naszych wewnętrznych informacji, łączenie się z darami, które opisane są w Biblii. Terapia współdziała z rytmami sakralnymi, które otwierają nowe pole energetyczne. Pomaga zakłócić destrukcyjne programy, które utrudniają nam dobre samopoczucie.

W terapiach możemy pracować z symbolami, które sięgają daleko w przeszłość, możemy pracować z energiami, które nas ładują. W terapii zwracamy się do niewidzialnego świata, który ma siłę i moc zdolną do prowadzenia dialogu z naszą podświadomością. Człowiek to nie tylko ciało. To także jego psychika, niewidzialna część osoby. Poprzez kanały swojej psychiki człowiek łączy się z całym Kosmosem. W ten sposób człowiek łączy się ze światem archetypów, prototypów, praw. Odpowiedź na pytanie może przyjść w postaci symbolu. W terapiach łączymy się z kreatywnymi medytacjami i możemy uzyskać odpowiedź na nasze pytanie w postaci symbolu lub wglądu.

W terapii z zadanym tematem możesz położyć podwaliny pod wszystkie swoje pragnienia, pożegnać się z ograniczeniami, lepiej poczuć sytuację, ujawnić istotę tego, co dzieje się wokół nas. Twórcze połączenia pomagają w życiu twórczym.Terapia RÓG OBFITOŚCI, którą zaplanowałam na dzień 8 sierpnia, pomoże ci poczuć nowe fale zmian, które zakorzenią się w twoim życiu.
Róg Obfitości to terapia dla tych, którzy chcą być wypełnieni żywą energią. To jest akceptacja darów, które przynosi wam Niebo, to jest okazja, aby dowiedzieć się, jak otrzymać to, czego pragniecie. Na terapii możecie odciąć te programy, które są nieaktualne. Nasza myśl ma charakter elektromagnetyczny,  pozwala nam szybko stworzyć nowy neuron, który będzie odpowiedzialny za nowe informacje.
Całą energię włożymy we własny wizerunek, a rysunek będzie naszym językiem. Obraz pokazuje zamiary, które w nas zachodzą. Dzięki temu będziemy mogli tworzyć swoje cuda za pomocą kreatywności.

Wielokrotna praca z myślą pozwala odkrywać w sobie nowe dary i talenty oraz przyciągać do swojego życia to, czego potrzebujemy. Podczas terapii możemy poznać swoje myśli i stworzyć taką energię, aby spełniły się nasze marzenia.

Zapraszam również na maraton, który odbędzie się we wrześniu. Jest to maraton w formie 1+1, czyli 1 jeden maraton otrzymujecie w prezencie.
Na maratonie poznasz algorytm działań i treningu. Otrzymasz certyfikat, który pozwali ci na pracę z ludźmi. Będziesz mógł wykorzystać ten algorytm, jako dodatkowe ćwiczenie.

We wrześniu odbędzie się maraton MISY SŁOWIAŃSKIE i AGMY, a w prezencie otrzymasz maraton 108 Pomarańczy Szczęścia dla Twojego Domu.

Zostań ze mną! U mnie dostaniesz mnóstwo pozytywnej i optymistycznej energii.

Proponuję wiele interesujących analiz, wiele ciekawych terapii, więc przyjdź, aby popracować nad sobą. Napełnij się inspiracją, rozwijaj się, zrozum siebie i zrzuć z siebie to, co jest już niepotrzebne. Nagrodą będzie Miłość, Zdrowie, Sukces.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *