Drodzy Miłośnicy Run!
Już 5 grudnia rusza nowy kurs „Runy w Psychologii Transpersonalnej”. Oznacza to, że runy będą przedstawiane jako fale energii, które mogą wpływać na przestrzeń swoimi właściwościami. Póki runy znajdują się w Waszych woreczkach, to są cząsteczkami, a kiedy włączasz je do działania, stają się falą. Fala ta odzwierciedla Wasze połączenie podświadomości z czasem i przestrzenią. Za pomocą run możecie zdiagnozować przepływ energii, która pomaga lub sprzeciwia się Waszym celom w danej chwili. Dzięki runom możecie dostosować cele i zadania dla siebie, Wasz pogląd na niektóre okoliczności może zmienić się. Możesz znaleźć kierunek swojej energii psychicznej, połączyć się z prądami Kosmosu, znaleźć punkt podparcia. Te cele lub możliwości, które okazały się zakryte, za pomocą Run możecie zamienić je w zasoby.

Kurs będzie trwał ROK! Składa się z jednego 90 – minutowego wykładu miesięcznie, który pomoże Wam utrzymać swoje możliwości finansowe i dobrze opanować materiał. Możecie od razu (po pierwszym wykładzie) zdecydować, czy ten kurs jest Wam potrzebny, czy nie i więcej w niego nie inwestować. Prawda, że to wygodna i ekonomiczna forma?! Jeśli nie będziecie mieli możliwości osobiście uczestniczyć w kursie, to możecie wykupić dostęp do materiałów na nagraniu. Pliki z nagranym wykładem będą dostępne przez 90 dni.

5 grudnia, pierwszy wykład!Tematem pierwszego wykładu jest:

> Runa Fehu, jako runa granic twojej osobistej przestrzeni.”
Runa w pozycji prostej i odwróconej. Runa w systemie losowych rozkładów.

> „Runa Uruz, jako runa przebudzenia mocy i kwantowego przeniesienia do innej jakości życia”.
Odwrócona runa. Runa w systemie losowych rozkładów.

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?
Dla każdego, kto chce kontrolować swoje przeznaczenie, zmieniać okoliczności. Nie ma znaczenia, czy masz umiejętności, czy nie! Nauczysz się włączać w przestrzeń, której potrzebujesz. W końcu chodzi o trening, umiejętność i chęć uczenia się. Możesz modelować lub zaakceptować sytuację. Dlatego bez względu na status lub zawód możesz zdobyć coś nowego dla siebie.

Możesz przyjść jednocześnie na trzy różne kursy, które rozpoczynają się w grudniu, a wtedy zdobywasz wiedzę z trzech tematów naraz! Jest to niedrogie i głębokie zanurzenie się w wiedzy.

Kurs Meta-Karty – celtyckie karty i Podróż Bohatera – 12 grudnia/90 min.

Kurs Misterium Księżyca i Programy Podświadomości – 19 grudnia/90 min.

 

Zapraszamy na Planetarne Terapie – Przepracowanie Wewnętrznego Słońca.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *