Oferta

Liczbowa Analiza Wieku – Ja i mój wiek

Emma Lange Blog

Jeśli traktujemy swój wiek, jako ważny organ, który rozwija się tak samo, jak nasza psychika, to możemy zauważyć cykliczność jego rozwoju. Od momentu narodzin zmiany gromadzą się i kształtują w nas co siedem lat. W każdym ważnym momencie możemy analizować swoje podejście do życia, poprzez wydarzenia, które tam powstały, czyli:

> W którym momencie pozwoliliśmy na to, aby wydarzyło się coś, co wpłynęło na nasze życie i z czym to wydarzenie zostało połączone?

> W którym momencie zdradziłeś siebie?

> Jaki ważny wzorzec psychologiczny stał za tą zdradą? Dlaczego zrodził traumę i poczucie winy?
itd….

Studiując cykle swojego wieku, będziemy w stanie określić, dlaczego znajdujemy się w konkretnych punktach swojego Przeznaczenia. Analiza nie jest stworzona po to, aby wpędzić się w jeszcze większe poczucie winy, a po to, aby:

> zwrócić większą uwagę na drażliwe tematy lub sytuacje konfliktowe,

> móc potrafić w odpowiednim czasie zatrzymać sytuację

> aby nie zapędzić się w ślepą uliczkę, w sytuację bez wyjścia.

Twoje życie jest przygodą, w której sam, poprzez piec swojej duszy, przetapiasz rudę w złoto. Dzięki temu zrozumieniu, które otrzymasz poprzez akceptację programów swojego wieku, będziesz w stanie urzeczywistnić siebie, jako osobowość. Będziesz mógł wybrać to, co cię rozwinie i wzbogaci twoją prawdziwą osobowość. Wybaczysz sobie własne błędy, które być może były zaplanowane na twoją Drogę Życia. Będziesz mógł nauczyć się czegoś nowego, nie poprzez obwinianie siebie, ale poprzez wsparcie i zrozumienie. Kiedy uda Ci się zmontować część po części, to twój wewnętrzny akumulator zostanie naładowany i twoja energia będzie zwiększy się. Będziesz mógł odzyskać swój szacunek. Odwoływanie się do swojego wieku jest wewnętrznym gromadzeniem i organizacją, a gdy jest ono zakończone, wtedy powstaje wewnętrzna energia i wewnętrzna siła, która wyraża się w zrozumieniu swych wewnętrznych sygnałów, akceptacji swych działań.
Dowiesz się, gdzie są i gdzie były twoje energie twórcze, a gdzie do gry twojego życia włączał się CIEŃ. To także są energie, ale są one destrukcyjne. Twój wiek jest również żywym organem, włóż wysiłek, aby zrozumieć i zbadać jego działanie, aby mógł ci długo służyć.

Nie poznasz znaczenia swoich narodzin, bo o tym mówi  Analiza Podświadomości, ale poznasz znaczenie swojej DROGI. Wyszedłeś z raju (z Wszechświata), to znaczy urodziłeś się z podstawową zdolnością kochania i akceptowania miłości. Przyciągnął cię rozwój. W pewnym momencie program rozwoju nie powiódł się, pojawiły się „wirusy” i życie zmieniło się. Do twojej Linii Przeznaczenia wkradły się lęki.
Poczujesz energie swoich narodzin i zrozumiesz, w jaki sposób dotrzeć do potrzebnych energii i docenić potrzebę i użyteczność przeszkód, zmieniając je z wrogów w przyjaciół.
Liczbowa Analiza Wieku jest tworzona przy użyciu obliczeń matematycznych.

Liczbowa Analiza Wieku to koszt 353 zł. Jest to bardzo obszerna praca. Otrzymujesz PDF, dostajesz w bonusie 45 minutową konsultację.
Jeśli chcesz zamówić, napisz: kontakt@emma-lange.pl

Zapraszamy na Planetarne Terapie – Przepracowanie Wewnętrznego Słońca.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *