Jeśli traktujemy swój wiek, jako ważny organ, który rozwija się tak samo, jak nasza psychika, to możemy zauważyć cykliczność jego rozwoju. Od momentu narodzin zmiany gromadzą się i kształtują w nas co siedem lat. W każdym ważnym momencie możemy analizować swoje podejście do życia, poprzez wydarzenia, które tam powstały, czyli:

> W którym momencie pozwoliliśmy na to, aby wydarzyło się coś, co wpłynęło na nasze życie i z czym to wydarzenie zostało połączone?

> W którym momencie zdradziłeś siebie?

> Jaki ważny wzorzec psychologiczny stał za tą zdradą? Dlaczego zrodził traumę i poczucie winy?
itd….

Studiując cykle swojego wieku, będziemy w stanie określić, dlaczego znajdujemy się w konkretnych punktach swojego Przeznaczenia. Analiza nie jest stworzona po to, aby wpędzić się w jeszcze większe poczucie winy, a po to, aby:

> zwrócić większą uwagę na drażliwe tematy lub sytuacje konfliktowe,

> móc potrafić w odpowiednim czasie zatrzymać sytuację

> aby nie zapędzić się w ślepą uliczkę, w sytuację bez wyjścia.

Twoje życie jest przygodą, w której sam, poprzez piec swojej duszy, przetapiasz rudę w złoto. Dzięki temu zrozumieniu, które otrzymasz poprzez akceptację programów swojego wieku, będziesz w stanie urzeczywistnić siebie, jako osobowość. Będziesz mógł wybrać to, co cię rozwinie i wzbogaci twoją prawdziwą osobowość. Wybaczysz sobie własne błędy, które być może były zaplanowane na twoją Drogę Życia. Będziesz mógł nauczyć się czegoś nowego, nie poprzez obwinianie siebie, ale poprzez wsparcie i zrozumienie. Kiedy uda Ci się zmontować część po części, to twój wewnętrzny akumulator zostanie naładowany i twoja energia będzie zwiększy się. Będziesz mógł odzyskać swój szacunek. Odwoływanie się do swojego wieku jest wewnętrznym gromadzeniem i organizacją, a gdy jest ono zakończone, wtedy powstaje wewnętrzna energia i wewnętrzna siła, która wyraża się w zrozumieniu swych wewnętrznych sygnałów, akceptacji swych działań.
Dowiesz się, gdzie są i gdzie były twoje energie twórcze, a gdzie do gry twojego życia włączał się CIEŃ. To także są energie, ale są one destrukcyjne. Twój wiek jest również żywym organem, włóż wysiłek, aby zrozumieć i zbadać jego działanie, aby mógł ci długo służyć.Nie poznasz znaczenia swoich narodzin, bo o tym mówi  Analiza Podświadomości, ale poznasz znaczenie swojej DROGI. Wyszedłeś z raju (z Wszechświata), to znaczy urodziłeś się z podstawową zdolnością kochania i akceptowania miłości. Przyciągnął cię rozwój. W pewnym momencie program rozwoju nie powiódł się, pojawiły się „wirusy” i życie zmieniło się. Do twojej Linii Przeznaczenia wkradły się lęki.
Poczujesz energie swoich narodzin i zrozumiesz, w jaki sposób dotrzeć do potrzebnych energii i docenić potrzebę i użyteczność przeszkód, zmieniając je z wrogów w przyjaciół.
Liczbowa Analiza Wieku jest tworzona przy użyciu obliczeń matematycznych.

Liczbowa Analiza Wieku to koszt 500 zł. Jest to bardzo obszerna praca. Otrzymujesz PDF, dostajesz w bonusie 45 minutową konsultację.
Jeśli chcesz zamówić, napisz: kontakt@emma-lange.pl

Zapraszamy na Planetarne Terapie – Przepracowanie Wewnętrznego Słońca.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *