Miesiąc temu odbył się Maraton SERCE. Wszyscy uczestnicy rysowali algorytm SERCE. Podczas dwugodzinnego spotkania, każdy uczestnik przechodził kilkuetapową terapię, do której włączony był algorytm SERCE. To nie są zwykłe rysunki! Te rysunki na poziomie energetycznym i informacyjnym łączą się z matrycą neuronową w mózgu.
Co to daje?
Przede wszystkim algorytm wykonywany w danej chwili, czyli podczas odbywającej się terapii, wychwytuje wszystkie blokady, które leżą w naszej podświadomości. Te blokady, to oczywiście zapomniane zdarzenia, emocje, traumy, słowa, itd. To są kotwice, które mimo że zapomniane, nie pozwalają żyć na luzie, żyć całą piersią, tworzyć szczęśliwej teraźniejszości lub przyszłości. U każdego z nas jest taka blokada! Często jej nie widzimy, ale ona tam jest. Często nie zdajemy sobie sprawy, że jakieś słowo czy myśl utworzyły blokadę, która na przykład: nie pozwala schudnąć., znaleźć partnera, zarobić. Katujemy się dietami, które na dłuższą metę, niczego nie wnoszą, są bezsensownym stresem dla organizmu. Być może nie możemy znaleźć odpowiedniego partnera/partnerki i zrzucamy winę na los, albo na jakieś okoliczności, które tak naprawdę nic z tym nie mają wspólnego. Albo pracujemy, zarabiamy, ale pieniądze ciągle przelatują nam przez palce.Podczas wykonywania algorytmu, nagle przypominamy sobie sytuacje z dzieciństwa, albo przykre zdarzenie ze szkoły, zdradę przyjaciółki, brak wsparcia jednego z rodziców…Albo nagle zaczynamy bliskie osoby widzieć w innym, bo spadają nam z oczu niewidzialne zasłony iluzji.

Dzisiaj przeczytajcie proszę opis pracy – SERCE, jednej z uczestniczek maratonu. Przesłała ją nam Wiktoria, która cały czas pracuje nad sobą, robi kolejne algorytmy i odkrywa coraz więcej  dobrych aspektów w sobie i swoim życiu. W ciągu kilku miesięcy przepracowała relacje z córką, zrozumiała relacje z matką, a także poprawiło się jej zdrowie. Jak sama powiedziała, cały czas z niewiadomych przyczyn, czuła wewnątrz siebie smutek i odrzucenie. Czuła do swej matki niechęć, która była podyktowana strachem. Winiła się za te uczucia, ale nie rozumiała ich.

Wyrysowałyśmy algorytmy, Wiktoria przeszła terapię i odkryłyśmy, a w zasadzie samo to z niej wyszło, że matka odrzuciła ją, gdy była z Wiktorią w ciąży. Przeklęła jej ojca, życząc mu, aby dziecko, które narodzi się nienawidziło go tak samo, jak i ona go nienawidzi. Poskutkowało to tym, że Wiktoria nie miała przez całe swoje życie kontaktu z ojcem – bała się go i wstydziła, choć on się starał, był dobry dla niej. Uwikłała się w cztery związki, które były dla niej traumatyczne. Te wszystkie aspekty wyszły na terapii – mózg sam podsunął te obrazy podczas wyrysowywania algorytmów, podczas terapii.
Z jednej strony historia Wiktorii jest traumatyczna, ale z drugiej strony niesamowite jest to, jak działa nasz mózg.
Wiktoria przeszła już wcześniej terapię Drzewo Szczęścia. Od kilku miesięcy pilnie nad sobą pracuje i jak sama mówi: „staję się innym człowiekiem, albo staję się tym, kim powinna być od początku„.

Wiktoria chciała podzielić się z Wami swoją historią. Przesłała też opis swego SERCA, a także sam rysunek serca. Zapraszam do lektury…

SERCE WIKTORII

Opis, na prośbę  Wiktorii, został skrócony.

(…) Wybór drogi.
Chcesz wybierać nowe rzeczy, nowe pomysły. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób masz ze sobą pracować z tym, co już masz. Wiesz, że należy znajdować wyjście z sytuacji w które wchodzisz. Wiesz na co musisz się godzić i na co nie musisz. Doskonale zdajesz sobie sprawę, w czym chcesz się rozwijać, jak stawiać granice. Nie boisz się wchodzić na nowe drogi. Wiesz, że wszelkie nowości powinny być dawkowane, a jeśli atakowano by Cię nimi nieustannie, to wiesz, że zmęczyłoby Cię to.

Stosunek do przyszłości.
Stosunek do przyszłości jest bardzo pozytywny.  Jest w Tobie łatwość tworzenia. Nie wyobrażasz sobie życia bez twórczości, bez pracy, którą wykonujesz. Nie ma w Tobie strachu przed teraźniejszością a jest wola zmian, wola pracy: „Dajcie mi narzędzia a będę to robić. Pokażcie mi jak działać, a będę działać„.

Stosunek do realności.
Tu jest konkret: „Dajcie mi konkret. Jeśli mówicie o mnie źle, to dajcie mi argumenty. Jeśli mówicie, że jestem dobra, to dajcie argumenty, bo nie chcę pustych komplementów„.

Stosunek do bliskich.
Jest tutaj wolność.: „Mówię bliskim, żeby obrali swój kierunek. W wyborze jest wolność, więc chcę, żeby moje dzieci mieszkały gdzieś, gdzie będą szczęśliwe, niekoniecznie w Polsce. Nie będziemy się trzymać patriotyzmu, szukajcie sobie lepszego miejsca, dobrych ludzi. Uwierzcie, że świat nie jest do końca wrogo nastawiony. Idźcie w świat”.Stosunek do tego co nie jest blisko.
Nie masz wrogów. Otoczyłaś się ludźmi, którzy Ci pasują i nie masz wrogów. Gdyby wchodzisz w nowe towarzystwo, jesteś bardzo ostrożna: „Już nie będę nikomu obcemu opowiadać o swoich problemach”. Stosunek do bliskich jest dynamiczny. Problemy z matką potraktowałaś, jako możliwość zmiany i nie stoisz uparcie na swojej pozycji.  Trzymasz matkę na dystans, bo boisz się, że znowu zada Ci ból, że zdradzi.

Stosunek do idei.
Stosunek do idei spokojny, idziesz swoim trybem.

Przesłanie Anioła
Bardzo dobrze pracujesz ze swoją karmą – akceptujesz podświadomość. Jeśli coś wychodzi z podświadomości, to chętnie to analizujesz (…)

Jak napisałam wyżej, jest to tylko fragment. Nie podałyśmy zbyt intymnych opisów. To, co przeczytaliście, to są elementy, które w danej chwili wyszły z jej duszy, z jej pamięci. Dalsze prace – dalsze algorytmy pokazują, w jaki sposób zmienia się mapa neuronowa, ile programów zostało przepracowanych. Z każdym nowym neuronem dostajemy nowe możliwości. Zmienia się nasza rzeczywistość – bardzo często to, co było kotwicą, blokowało kilkanaście nawet lat, to coś nagle odchodzi. To nie są czary, a cuda, których dokonujecie SAMI. Pracujecie na te cuda, więc satysfakcja jest o tyle większa. Ja, jako terapeutka, wskazuję Wam sposoby przepracowania, pokazuję mechanizmy, które rządzą Waszą psychiką.

Jeśli naprawdę chcesz zmienić swoje życie, to zapraszam do mnie, na moje terapie.

maraton serce Emma Lange

Jeśli chcesz zasięgnąć więcej informacji na temat terapii, ofert, kursów, książek, to pisz na adres: kontakt@emma-lange.pl lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne moje kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *