Baba Jaga popatrzyła na gwiazdy. Jowisz wszedł do Ryb, co oznacza, że zaprasza wszystkich do zakończenia tego, co trwało dwanaście lat i do rozpoczęcia budowania fundamentów pod nowe Szczęście. Kot dokończył swoje mleko i oblizał pyszczek. Baba Jaga powiedziała:

– Świat się zmienia, więc może to jest ten moment, który coś zmieni? Wszyscy żyją jakimiś narzuconymi, fałszywymi koncepcjami mentalnymi, że podobno wszystko jest tu podzielone: jest dobro i jest zło, są dobrzy i źli ludzie, jestem Ja i są Oni. I myślą, że te podziały są złe. Dopóki tak myślimy, zawsze będzie wojna i zawsze będzie konfrontacja, zawsze będzie walka.

– Jak zwykle czytasz w moich myślach – właśnie o tym myślałem. Jowisz niedługo będzie szukał swoich bohaterów i ich nagradzał. Pomyślałem, że nie będziemy potrzebować konkurencji, to nie będzie opłacalne. Lepiej stać się przyjaciółmi. Ale ludzie tego nie rozumieją. Długo trzeba im tłumaczyć, że synteza jest konieczna teraz, a im szybciej wszystkie siły się zjednoczą, tym lepiej. – Powiedział Kot.

– Ludzie zawsze tak myśleli. Wczoraj słyszałem jak ze sobą rozmawiali, że wszystko w życiu to Los i przypadek. – Kot się roześmiał. – Wydaje im się, że to przypadek, więc właśnie dlatego błądzą. I nikt nie rozumie, że nawet jego własny Los może być napisany na nowo.  Są czasami zbyt leniwi, aby zrobić nawet najprostszą rzecz. Ludzie nie rozumieją, że Wszechświat ich chroni, nawet przed nimi samymi, przed ich pochopnymi, błędnymi działaniami. Jeśli źle skręcimy, zawsze stara się dać nam wskazówki, ostrzec nas.  Oczywiście, na początku robi to bardzo łagodnie, ale ludzie pozostają ślepi i głusi, a wtedy Wszechświat ostrzega dość boleśnie.  Kiedy człowiek dostaje pstryczka w nos, myśli sobie: „Spotkała mnie kara!” Ale przecież Wszechświat go ostrzegał! – Kot podniósł łapę i pomachał nią w powietrzu.Rozmowie Baby Jagi i Kota przysłuchiwała się Syrenka; wyszła z wody i zawisła na gałęziach wielkiego dębu. Machnęła ogonem i powiedziała leniwie:

– Czasami nie mogę zrozumieć, co mi gra w duszy…jakaś trwoga czy niepokój? Po prostu robi się źle, jakby mnie koty drapały. Czy to też wiadomość z góry?

– Tak, dusza jakby przewidziała wcześniej problem, więc zaczyna robić zamieszanie. Niepokój jest ważną informacją, że coś się zmienia.  Nie ignoruj głosu intuicji.  – Odpowiedział jej Kot.

– Tak, ale czasem sumienie objawia się też jako alarm. – Uśmiechnęła się Baba Jaga. – Są takie sytuacje, kiedy możesz zakrztusić się własną śliną, rozbić kubek, uderzyć się w stopę, to też są znaki. Wszechświat daje nam znaki, jakby mówił, że nie powinniśmy się za coś obwiniać, nie powinniśmy iść tą drogą, powinniśmy robić wszystko we właściwym czasie. Z tej przyczyny nie należy operować takimi pojęciami jak „tylko złe” czy „tylko dobre”. Wszystko na świecie jest względne i wszystko ma swoją przyczynę. Nadejdzie nowy świat; wiem na pewno, że nadejdzie, a wtedy zastąpi go prawdziwa, wyjątkowa miłość. Człowiek musi przestawić się na twórczy szacunek do samego siebie. Ważne jest, abyśmy zainspirowali siebie na zmiany. Kreatywność pomoże ludzkości wyjść z trudnych schematów. Człowiek musi nauczyć się myśleć swoją Duszą. Niektórzy ludzie potrafią to zrobić, niestety jest to mniejszość, ludzkość musi się jeszcze tego nauczyć. Każdy Bohater na swój sposób manifestuje swoją wyjątkowość, każdy Bohater jest twórcą własnego mitu i każdy ma własny przepis na sukces. Każdy system, jakikolwiek by nie był, przeżywa swój czas, a zmiany zawsze będą pukać do naszych okien i drzwi. A jakie one będą? Na lepsze czy na gorsze? Wszystko zależy od wewnętrznego nastroju Duszy.

Baba Jaga odchyliła się do tyłu w swoim fotelu i zapatrzyła się na gwieździste niebo, na którym Jowisz usadowił się w centrum gwiazdozbioru Ryb.

Sukces Jako Organ Duszy – Bezpłatny webinar 21 stycznia. Zapraszamy.

W lutym Tygrys przejmuje władzę i czekają nas w wielu dziedzinach zmiany. W zeszłym roku stworzyliśmy program, aby znaleźć wspólną płaszczyznę porozumienia z Bawołem, teraz musimy znaleźć wspólną płaszczyznę porozumienia z Tygrysem. Na spotkaniu online 28 stycznia będę pracowała z uczestnikami nad brakującą energią. Jeśli brakuje Ci jakiegoś elementu do Twojej osobistej układanki, trudno ci będzie przejąć inicjatywę w tym roku. Nie będziesz w stanie otworzyć się na nic nowego, ani wytrzymać presji, która pojawi się w tym roku. Jednak praca nad brakującym elementem przyniesie Ci nieoczekiwane intuicyjne wglądy, ruch we wszystkich Twoich sprawach i odejście od życia pełnego rutyny i stagnacji. Będziesz w stanie zostać zwycięzcą.
Jest to terapia Twojej przestrzeni i pola informacyjnego. Każdy, kto zechce uczestniczyć w webinarze, kto zechce dowiedzieć się jakiego elementu mu brakuje, musi przesłać na adres: kontakt@emma-lange.pl swoją datę urodzenia. Dzięki temu będę mogła sprawdzić, z czym dany uczestnik webinaru musi pracować. Obiecuję też, że powstanie gra, która pozwoli Ci zrozumieć, jak wyglądają Twoje zasoby, kontakty, dobra materialne, wyrażanie siebie i rozwój osobisty. Dowiesz się, gdzie Twoja energia jest w stagnacji i gdzie ją znaleźć, a także, jak ją przyciągnąć do swojego życia. Energia pozostanie z Tobą na zawsze.

Webinar Płatny – 250 zł / ok. 120 minut

Uczestnicy Jogi Twórczości – 200 zł

Początek – godzina 18.00

Harmonogram Spotkania

Metafora i bajka.
Identyfikacja osobistego, brakującego elementu.
Praca ze swoimi zasobami.
Praca z polem materialnym.
Praca z kontaktami.
Praca nad samorozwojem.
Przepracowanie energii roku, dostrajanie i kodowanie szczęścia.

kontakt@emma-lange.pl 

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *