Od dwudziestu lat badam ludzką podświadomość na różnych poziomach. Jest to zarówno poziom cielesny, jak i duchowo – energetyczny. A kiedy nadeszła pandemia, pomyślałem, że wszystko, co zostało wypracowane, może przestać istnieć. Dzięki naszemu zespołowi wszystko się zmieniło i moje kursy, a także terapie przybrały formę online. Na wykłady, warsztatach czy kursach najczęściej zbieramy się w kilkuosobowej lub kilkunastoosobową grupie. Zauważyłem, że kiedy ludzie tworzą grupę, łatwiej im przyjąć informację, łatwiej znaleźć odpowiedzi na swoje pytania. Wypracowuje się jedno pole (ci, którzy do nas przychodzą, także zauważyli ten efekt), które nazywa się synchronizacją. Z całego serca zatem polecam spotkania w grupie. Szczególnie polecam Jogę Twórczości, na której bardzo wyraźnie można odczuć efekt synchronizacji.

Zjawisko synchronizacji odkrył fizyk Christian Huygens w 1665 roku. Wynalazł zegar z wahadłem i zauważył, że jeśli zegary wiszą obok siebie na jednej ścianie, to ich wahadła po czasie synchronizują się. Współcześni naukowcy przeprowadzili wiele eksperymentów z zegarami i metronomami, aby rozwiązać zagadkę synchronizacji. Japońscy fizycy przeprowadzili eksperyment z 32 metronomami. Wszystkie metronomy zostały uruchomione różnym czasie i w inny sposób. Po krótkim czasie chaotyczny ruch uporządkował się i metronomy zaczęły poruszać się w jednym rytmie. Różni naukowcy z różnych krajów prowadzili eksperymenty z wahadłami zegarowymi i metronomami, filmowali je i analizowali.
Doszli do wniosku, że (to tylko teoria, sposób na opisanie tego zjawiska), metronomy wymieniają energię w wyniku mikrowibracji na różnych wzajemnych polach. Metronomy, które „spieszą się”, zwalniają i oddają część swojej energii tym, które „zostają w tyle”. Pobierając tę ​​energię, te pozostające w tyle, przyspieszały. Proces wymiany energii zachodzi aż do pełnej synchronizacji.
Wszystko we Wszechświecie działa według tych samych praw. Kiedy gromadzi się grupa ludzi, następuje również wymiana energii i synchronizacja.
Wyniki praktyki grupowej zawsze różnią się od wyników samodzielnej pracy. W grupie pojawia się specjalne pole interakcji. W wersji online powstaje również interaktywna przestrzeń. W przypadku energii nie ma granic – ograniczeń w postaci odległości i czasu.
Na przypomnienie zasługuje inny eksperyment… Eksperyment został przeprowadzony z dwoma metronomami pracującymi z różnymi prędkościami.. Nie byli zsynchronizowane. Ale kiedy postawiono obok nich trzeci metronom i wkrótce cała trójka zaczęła synchronizować się.Ta sama dziwna synchroniczność wpływa na aspekty karmiczne, kiedy przeprowadzam Analizę Podświadomości – wygląda to tak, jakby nadchodziła jakaś fala i ludzie przybywali z różnych części świata, ale z tymi samymi lub podobnymi programami lub scenariuszami karmicznymi. Często opisuję to zjawisko w artykułach astroterapeutycznych.

Kolejny efekt synchroniczności zaobserwować można podczas zajęć z Jogi Twórczości. Często uczestnicy pytają mnie czym jest Joga Twórczości? Odpowiadam, że jest to Joga dla Duszy! Terapia. Oczyszczanie i aktualizacja programów mentalnych.
Spotkamy się na płatnym webinarze 28 stycznia, aby pracować z nową energią Roku Tygrysa. Przyjdź i otwórz się na swój sukcesie, wraz z grupą!

Przypominamy, że 28 stycznia odbędzie się prawdziwe spotkanie z energiami Czarnego Tygrysa Wodnego – co oznacza, że ​​otrzymacie algorytm terapii, który pomoże zharmonizować wszystkie procesy, które będą miały miejsce w Nowym Roku

kontakt@emma-lange.pl

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *