Maski Naszej Kobiecości

Marzec jest zwykle określany jako miesiąc kobiet. Stworzyliśmy wiele ciekawych zajęć na ten miesiąc.

Pierwszym z nich jest wykład KARMICZNE ZNACZENIE POLOWANIA NA CZAROWNICE – 5 marca 2021. Rozpoczęcie – godzina 19.00
Wykład jest płatny – 120 min za 120 zł.

Wystarczy zgłosić chęć udziału w wiadomości e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Jest to wykład o kobiecych traumach, jakie ludzkość zadała słabszej płci. Jakie negatywne, a jakie pozytywne archetypy przejawiają kobiety?
Archetypem jest plastrem energii, a humanizacja archetypu może pomóc w przepracowaniu tych programów, które stają na naszej drodze.
Poznanie tych archetypów pomaga zrozumieć, dlaczego kobiety niekiedy tkwią w swoich dramatach przez długi czas.
Dziś nauka psychologii i nauka o archetypach pomagają spojrzeć szerzej na kobiecość. Możemy zrozumieć, w jaki sposób odkryć kobiecość na drodze uzdrowicielki lub szamanki.

Istnieje również część numerologiczna LICZBA LUSTRA (dzień urodzenia x 2).  Jest to ważna liczba karmiczna, która może nam powiedzieć o traumach, jakie przeszła nasza dusza jako kobieta. Wszyscy wiemy, że w swojej ewolucji mogliśmy być zarówno kobietą, jak i mężczyzną, a na tym wykładzie poznacie kobiece problemy swojej duszy.
Dowiecie się, jakie archetypy różnych religii mogą Wam pomóc w zrozumieniu i zaakceptowaniu siebie. Być może w niektórych z nich dostrzeżecie swoje przeznaczenie i zrozumiecie, jak zmienić plany Wszechświata i na co musicie przełączyć się.Kto powinien posłuchać wykładu?

– Osoby, które pracują nad sobą i chcą dowiedzieć się czegoś nowego o swojej Duszy. Które chcą głębiej popracować nad swoją kobiecą częścią, podnieść swoją energię i zaakceptować siebie.  Akceptując siebie, zawsze będziesz mógł inaczej spojrzeć na swojego partnera i na to, jak budować relacje rodzinne.

– Dla tych, którzy mają córki, aby wiedzieć, w jaki sposób można im pomóc lub zrozumieć ich zachowanie

– Dla tych, którzy chcą budować rodzinę. A jeśli zidentyfikujesz swój archetyp, będziesz wiedział, jakie scenariusze w małżeńskie czekają na Ciebie i jak uniknąć tych negatywnych. Tutaj uzyskasz odpowiedź!

– Dla tych, którzy pracują z ludźmi i chcą pomóc swoim klientom naprawić okoliczności, w których się znaleźli.

Natura nosi w sobie energię kobiety, zamkniętą w kobiecej Duszy. A jest ona mądra.  Jej mądrość jest nieograniczona. Zawsze znajduje drogę, aby zrealizować się.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *