Kursy, Psychologia, Terapie

Niesamowity wykład – KARMICZNE ZNACZENIE POLOWANIA NA CZAROWNICE

Maski Naszej Kobiecości

Marzec jest zwykle określany jako miesiąc kobiet. Stworzyliśmy wiele ciekawych zajęć na ten miesiąc.

Pierwszym z nich jest wykład KARMICZNE ZNACZENIE POLOWANIA NA CZAROWNICE – 5 marca 2021. Rozpoczęcie – godzina 19.00
Wykład jest płatny – 120 min za 120 zł.

Wystarczy zgłosić chęć udziału w wiadomości e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Jest to wykład o kobiecych traumach, jakie ludzkość zadała słabszej płci. Jakie negatywne, a jakie pozytywne archetypy przejawiają kobiety?
Archetypem jest plastrem energii, a humanizacja archetypu może pomóc w przepracowaniu tych programów, które stają na naszej drodze.
Poznanie tych archetypów pomaga zrozumieć, dlaczego kobiety niekiedy tkwią w swoich dramatach przez długi czas.
Dziś nauka psychologii i nauka o archetypach pomagają spojrzeć szerzej na kobiecość. Możemy zrozumieć, w jaki sposób odkryć kobiecość na drodze uzdrowicielki lub szamanki.

Istnieje również część numerologiczna LICZBA LUSTRA (dzień urodzenia x 2).  Jest to ważna liczba karmiczna, która może nam powiedzieć o traumach, jakie przeszła nasza dusza jako kobieta. Wszyscy wiemy, że w swojej ewolucji mogliśmy być zarówno kobietą, jak i mężczyzną, a na tym wykładzie poznacie kobiece problemy swojej duszy.
Dowiecie się, jakie archetypy różnych religii mogą Wam pomóc w zrozumieniu i zaakceptowaniu siebie. Być może w niektórych z nich dostrzeżecie swoje przeznaczenie i zrozumiecie, jak zmienić plany Wszechświata i na co musicie przełączyć się.Kto powinien posłuchać wykładu?

– Osoby, które pracują nad sobą i chcą dowiedzieć się czegoś nowego o swojej Duszy. Które chcą głębiej popracować nad swoją kobiecą częścią, podnieść swoją energię i zaakceptować siebie.  Akceptując siebie, zawsze będziesz mógł inaczej spojrzeć na swojego partnera i na to, jak budować relacje rodzinne.

– Dla tych, którzy mają córki, aby wiedzieć, w jaki sposób można im pomóc lub zrozumieć ich zachowanie

– Dla tych, którzy chcą budować rodzinę. A jeśli zidentyfikujesz swój archetyp, będziesz wiedział, jakie scenariusze w małżeńskie czekają na Ciebie i jak uniknąć tych negatywnych. Tutaj uzyskasz odpowiedź!

– Dla tych, którzy pracują z ludźmi i chcą pomóc swoim klientom naprawić okoliczności, w których się znaleźli.

Natura nosi w sobie energię kobiety, zamkniętą w kobiecej Duszy. A jest ona mądra.  Jej mądrość jest nieograniczona. Zawsze znajduje drogę, aby zrealizować się.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *