Maraton dobiegł końca, a wraz z nim druga część spektaklu. Cieszę się, bo jak zawsze, były emocje – różnobarwne, jak kolory, których używamy w terapiach. Cieszę się bardzo, bo po maratonie zawsze przychodzą inspiracje i nowe myśli, które pomagają stworzyć coś innego. Inspiracja i pomysły tryskają z wielką siłą. Zawsze pojawia się nowa energia. Gdybym miała określić moje emocje po maratonie, to na pewno jest to RADOŚĆ. To rodzaj uczucia, które jednoczy, daje aktywność i siłę, tworzy akt woli. Radość pomaga odciąć się od szarej codzienności i poczuć wewnętrzną pełnię. Chętnie dzielę się wiedzą, inspiracją i energią, która przeze mnie przechodzi. Cieszę się, że na maratonie są uczestnicy, którzy chcą zmienić swoje życie, dzielą się swoją pracą, uczą się algorytmów.

Dzięki algorytmom uczestnicy;

Nadają życiu nową formę.

Projektują swoje marzenia.

Na  nowo tworzą siebie.

Kształtują swoje życie.

Oczywiście bardzo ciekawie było pracować z tymi, którzy wcześniej robili u mnie Analizę Podświadomości. Wiele metafor zostało skojarzonych z podświadomymi programami, a było to, jak dotykanie czegoś ważnego. Czasami metafora bardzo mocno budzi duszę, czasami dotyka bolesnych punktów, czasami pomaga pokonać opór.
Po zakończeniu maratonu czuję się wypełniona życiem, emocjami, światem innych ludzi. Te odczucia dają mi pewność, że wiem, na jakim etapie i poziomie znajduje się dusza. Rozmawiam z duszą, która opowiada swoją historię. Słucham jej i pomagam  jej zrozumieć, dokąd może udać się. Taką fascynującą podróż odbywam z każdym z uczestników.Gdybym mogła namalować maraton, to użyłabym koloru żółtego i zielonego, trochę pomarańczowego i czerwonego. Jednak przeważałby kolor żółty.

Żółty kolor w psychologii to danie sobie możliwości odczuwania. To nie jest zanurzenie w emocjach, a jedynie próba zbudowania dialogu ze światem zewnętrznym.

„Żółci” to esteci, którzy chcą widzieć świat, jako przyjazny, radosny, słodki i ładny. Żółty kolor to głębokie, podświadome pragnienie przypomnienia sobie wszystkiego, co było, co dobrze skończyło się! Wybierając żółty kolor, dusza pragnie pozytywnie zamknąć wszystkie, negatywne dialogi swego życia. To przyjemne wspomnienia, więc nasycenie rysunku żółtym kolorem, to zanurzenie się w pozytywnych wspomnieniach. Zatem nasycenie rysunku żółtym kolorem jest pogrążeniem się w pozytywnych wspomnieniach. Prawdopodobnie nie są one konkretne, nie pokazują się, ale poprzez żółty kolor można je poczuć. Ten kolor to okazja dotknięcia energetycznej strefy życia, gdy matka przystawia dziecko po raz pierwszy do piersi, kiedy daje dziecku zastrzyk życiodajnej siły. Zatem ci, którzy namalowali swoje życie na żółto, dotykali właśnie głębokich emocji matczynych. Żółty to także pragnienie realizowania się w społeczeństwie, znalezienia własnego pola przyjaźni, bycia zaakceptowanym. Jest to podróż bohatera, który przechodzi Trzy Królestwa – z oczyszczającego źródła, do źródła własnej mądrości.

Teraz czekamy na maraton 108 Pomarańczy, czyli:

W jaki sposób możesz napełnić swoje programy życiowe szczęściem?

W jaki sposób zaprogramować siebie na szczęście?

Ci, którzy przeszli maraton Słowiańskie Kielichy i Agmy, maraton 108 Pomarańczy otrzymują za darmo. Jest to dodatkowa pomoc dla tych, którzy naprawdę chcą pozbyć się uciążliwych problemów, którzy nie pozwalają na to, aby problemy zamykały ich na możliwości.

Co jeszcze na Was czeka? Co możecie zamówić lub na co zapisać się?

Kurs Koloroterapii – ten pomysł narodził się podczas maratonu, gdyż odczuwanie kolorów działa wręcz magicznie.

Terapie Karmiczne – będzie ich bardzo dużo, dla każdego! Jest to okazja do przejścia i przeprogramowania swojej karmy.

Analityczno-matematyczny projekt – YGGDRASIL Drzewo Życia. Będziesz mógł przepracować energię swojej duszy.

Moje Ciało – uzyskasz pomoc ze strony psychosomatyki i wewnętrznych energii ciała. Przejdziesz test, który pomoże ci zrozumieć swoją wewnętrzną strukturę i uwarunkowania niektórych chorób.

Wszystkie propozycje są w przygotowaniu, ale intensywnie nad nimi pracuję.
Dziękuję wszystkim, którzy byli, którzy po maratonie zapisali się na kurs Modelowanie Pragnień 1, który stanowi podstawę techniki dialogów i interakcji pomiędzy Duszą a Rzeczywistością.

Proponuję wiele interesujących analiz, wiele ciekawych terapii, więc przyjdź, aby popracować nad sobą. Napełnij się inspiracją, rozwijaj się, zrozum siebie i zrzuć z siebie to, co jest już niepotrzebne. Nagrodą będzie Miłość, Zdrowie, Sukces.Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Prace Uczestników Maratonu

SŁOWIAŃSKIE KIELICHY I AGMY
Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *