Wszystkie oferowane przeze mnie analizy mają charakter diagnostyczny. Dzięki nim można dowiedzieć się, w jakim obszarze jest nagromadzenie energii, w jaki sposób działa ta energia i czy jest zasobem, czy raczej przeszkodą. Energia nie może rozładować się samoistnie, nie może przestać istnieć, ale ma tendencję do transformacji. Kiedy dojdziesz do właściwego punktu, od którego musisz zacząć pracę, to podczas terapii wchodzisz w dokładnie te emocje, które musisz zmierzyć. I tak rozpoczyna się cud! Ciało nasyca się inną energią, część ciebie transformuje się.
Jeśli mówimy o tym, że Dusza należy do świata kwantowego, to wyobraźmy sobie, że nasycając siebie energią, nasycamy swoje pole elektryczne, elektrony zastępują fotony.

Foton może być nośnikiem informacji.

Oznacza to, że prawidłowe informacje pomagają rozładować napięcie, energię elektryczną. Im silniejsza energia i informacja fotonu, tym wyższy wykonuje swój skok.

Foton to nowa myśl, nowa informacja i nowy neuron.

Foton jest siłą i wsparciem dla naszej nowej świadomości. Jeśli pracujemy głęboko, zaczynamy na nowo uświadamiać sobie siebie, włączać się w nowe pole informacji, zmieniamy się. I wtedy możemy to nazwać pracą nad sobą.

Praca nad sobą zaczyna się na poziomie fizyki, potem dołącza się fizjologia i neurochemia mózgu, a następnie zachowanie i zmiany w życiu osobistym.

Z tej przyczyny algorytm jest zawsze prosty – diagnozujemy, przepracowujemy, realizujemy to, co z laboratoryjnych warunków terapii przenosimy do realnego życia. A potem próbujemy siebie w realnym życiu. Jest to jedyny sposób, aby uwolnić się od starych wzorców zachowań.W ten sposób duchowość nabiera nowego znaczenia, możemy zmienić siebie. Takie jest znaczenie wpływu świata niewidzialnego na świat widzialny, irracjonalnego na rzeczywisty. Taki jest sens pracy nad sobą, przezwyciężania starych wzorców zachowań, głębokiego poznawania siebie i kultywowania zmiany w sobie. W tej zmianie człowiek znajduje oparcie w samym sobie. Zaczyna odczuwać swój potencjał, swoją siłę i wzmacnia się jego poczucie własnej wartości.
Wszystkie analizy zależą od sytuacji i problemu, ale wszystko zaczyna się od Analizy Podświadomości. Zawiera ona Personę, którą należy zrozumieć, aby rozpoznać ukryte emocje, które muszą współbrzmieć z polem informacyjnym. Owszem, można przyjść tylko na jedną konsultację i zapomnieć o wszystkim, ale to nic nie da, bo nie będzie można wyhodować nowych neuronów – anten, które będą odbierały nowe informacje. A czasem, gdy robi się kroki naprzód, wpada się na coś stałego, czego nie da się ominąć i wtedy trzeba kopać gdzie indziej.

Podam przykład…
Wiele osób chce być bogatych, zmienić swój los, stworzyć rodzinę, ale trzeba przejść długą drogę do konkretnego pola informacyjnego. Czasami trzeba sięgnąć do wnętrza siebie, aby zrozumieć, jaka energia jest wokół nas. Czasami należy zbadać swój rozwój w przedziałach wiekowych (Analiza Jaźni), czyli to, jaką drogą trzeba podążać i z jakimi energiami trzeba walczyć.

Wszystko jest ze sobą powiązane. Ci, którzy pracują nad sobą, widzą, jak jedna rzecz łączy się z drugą. Aby uzyskać pełne zrozumienie, trzeba zmierzyć się z rzeczywistością, dlatego zawsze daję klientom możliwość zastosowania świadomości, zdobytej podczas terapii, w prawdziwym życiu, bo bez tego nie można działać. Terapia jest rytuałem uzdrawiającym dla Duszy, dlatego stworzyłem Jogę Twórczości, bo nasycając siebie dobrą wiedzą, wykonując ćwiczenia, które zmuszają Duszę do pracy, szybciej pojawia się świadomość, nawet z Cienia, który staje się jasny i zrozumiały. To dzięki terapii człowiek może zyskać nową rolę – zmieniają się jego kompetencje komunikacyjne, a wszystko to budzi siłę, która zmieni go od środka. Na początku będzie to na poziomie elektronów, jak pisałem powyżej, a potem zmiany wpłyną na los. Tak wygląda piramida i hierarchia zmian, i rozwoju.

Aby móc tego dokonać, istnieją praktyki, które pomagają nam nasycić się nową energią, odbyć podróż w głąb siebie i swojego problemu, przyjąć dość duży kwant energii i przemyśleć swoje działania. Czasami nadaję rytuałom terapeutycznym własne nazwy, co w magiczny sposób przenosi człowieka do innej rzeczywistości. A wtedy dzieją się cuda! Na początku mogą być niezauważalne dla samego człowieka, potem następuje realizacja zmian. Rodzi się nowa osobowość. Wszystko zaczyna się od diagnostyki, bo należy wiedzieć, co leczyć i w którym miejscu wydrążyć tunel.

14 maja odbędzie się bezpłatne spotkanie/webinarium „O duszy”. Dowiesz się wiele na temat tego niewidzialnego organu, który kontroluje ciało i los.Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *