Wraz z pożegnaniem zimy przechodzimy w nowe energie, a ta prognoza będzie miała na celu wskazanie lub zasygnalizowanie, gdzie ukrywają się nasze niedoskonałości, gdzie nadal możemy coś naprawić, zrozumieć lub przegrupować naszą energię.

Skandynawska runa symbolizująca świat zewnętrzny to Mannaz. To twórcza moc, która może przenieść nas na inny poziom. To okazja, aby zrozumieć, to kim naprawdę się jest i jak trzeba odnosić się do siebie, do swoich potrzeb. Rozumieć, jakie są priorytety i jaka jest wartość.
Na wszystkie te pytania trzeba będzie odpowiedzieć – cały marzec można poświęcić na szukanie odpowiedzi na te pytania. Mannaz chce porządku, bo świat zawsze ma swój porządek, a poznając siebie i swoje potrzeby możemy zbudować porządek w świecie i znaleźć swoje miejsce.
W tej chwili musisz być wobec siebie tak szczery, jak to tylko możliwe. Nawet jeśli wstydzisz się przyznać do czegoś przed sobą lub myślisz, że zostaniesz osądzony, to musisz powiedzieć sobie, kim jesteś. Jeśli sam nie odpowiesz na pytanie, kim jesteś, to będziesz szukał swojej misji przez długi czas. Będziesz nieustannie próbował relacji z ludźmi, wchodził w dziwne sojusze, próbował różnych sytuacji, tylko dlatego, że nadal nie wiesz, kim naprawdę jesteś. Świat zewnętrzny da ​​takie sytuacje, abyś mógł w końcu odpowiedzieć sobie na pytanie, kim jesteś.Słowiańska runa, która definiuje twój mikrokosmos, to Bereginia. Oznacza to, że w waszym mikrokosmosie każdy może przejawić swoją naturę. Będziesz mógł zobaczyć, jak i kto jest blisko ciebie. Makosz, sama Bogini Przeznaczenia będzie tkać nasz los, więc zaoszczędzimy w tym miesiącu i pójdziemy dalej. Na przykład, jeśli nagromadzisz gniew, będziesz z nim związany. Makosz jest Wielką Matką, która nie zostawi swoich dzieci bezbronnymi, więc jeśli kogoś skrzywdzisz, mogą być tego tragiczne konsekwencje. Teraz twoje Przeznaczenie może stać się zwykłą nitką lub zaplątać się w węzeł, który trudno będzie rozplątać. W tym miesiącu sprawimy, że będzie to nieuniknione. Makosz ma dwóch pomocników: Dolę i Niedolę. Jeden otworzy drzwi do sukcesu, a drugi drzwi do trudności. Przez które drzwi wejdziesz?

Celtycki Ogam pokazuje wewnętrzną restrukturyzację, która wpłynie na nas bardzo osobiście. Drzewem tego miesiąca jest Cis. Kiedy pojawia się Cis, wiemy, że nadchodzi globalna zmiana. Zmiany zachodzą w naszych wewnętrznych światach. Zamykamy lub musimy zamknąć drzwi, które są dla nas ważne. Bez ich zamknięcia nie będziemy mogli przejść przez portal. Energia tego czasu może okazać się trudna i należy przestać marudzić, zamartwiać się, okazywać opór. Przy zaciąganiu hamulców należy słuchać rad autorytetów. Jeśli zaczniesz jakieś projekty w tym miesiącu, będą żyły bardzo, bardzo długo. Jeśli rozpoczniesz jakąś kurację zdrowotną w tym miesiącu, to na pewno przedłuży ona twoje życie. Naucz się być przyjacielem i współpracować. Wyrażaj mniej pretensji do innych, a wtedy na pewno otrzymasz coś wartościowego i ważnego. Przejdziesz do nowego cyklu, który pomoże ci stać się kimś większym, niż jesteś obecnie.

Elfijska runa, która prowadzi do archetypów magii, to Hara Thoi. Wzywa, by obudzić swoje wewnętrzne źródło. Czas będzie nas pilnował i po wykonaniu wszystkich potrzebnych zadań, każdy z nas otrzyma jakiś ważny dar. Tylko pamiętajmy, że w bajkach ktoś dostaje bogactwo, a ktoś inny pusty kufer. Każdy prezent jest odbiciem lub symbolem tego, na co nasza dusza jest gotowa, a na co nie. Ponadto ta runa jest symbolem procesu i radzi, aby działać i nie oczekiwać wyników, bo wynik przyjdzie nieoczekiwanie. Ile włożysz w coś energii, tyle dostaniesz!

Runa Islandzka, która przypomina nam o naszym Cieniu, to runa Yur. Jest to rozdzielanie. Cień będzie aktywny w naszym społeczeństwie. To jest taka runa, która podzieli społeczeństwo, i zrobi to bez naszej wiedzy. Podzieli na tych, którzy uznają autorytety lub na tych, którzy nie uznają ich, którzy będą dalej uciekać od nauki lub autorytetów. Podzieli na tych, którzy rozpoznają życie i na tych, którzy będą dążyć do śmierci. Na tych, którzy będą wiedzieć wszystko o Miłości i na tych, którzy jej nie znają.
Yur jest runą ostrości, więc nadaj jej znaczenie, a ona natychmiast podzieli go na dwie części. Trudno będzie negocjować z tą przeciwną stroną. Jest cieniem naszego społeczeństwa. i wszystko jest dla niego stworzone. Wszystko po to, aby człowiek mógł odpowiedzieć sobie na pytanie – kim jestem?

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *