Runa Laguz w Prognozie, Psychologii, Uczuciach, Zdrowiu – Kurs Energie Run.

Dzięki intuicji, zanurzeniu się w nieświadomości, tworzy się postęp. Jest to czas poświęcony psychologii, zdobywaniu wiedzy i praktykom duchowym. Jest to czas, w którym możesz na nowo zrozumieć sytuacje i okoliczności. Możesz zwracać uwagę na to, co podpowiada ci intuicja i wewnętrzne uczucia. W tym czasie może się zdarzyć, że ktoś cię oszuka, zmanipuluje fakty lub będziesz musiał oszukiwać i ukrywać informacje. Z jakiego powodu będzie się to działo? Pokażą to inne runy.
Nie należy mówić wszystkiego na swój temat, angażować się w konflikty, debaty czy udowadniać coś innym ludziom. Zachowaj woje tajemnice – nie mów nic o swoim życiu osobistym. Zachowaj ostrożność podczas rozmów z innymi.
Laguz to plotki, które mogą zrujnować twoją karierę lub związek.
W pozytywnym sensie Laguz to reklama, która przechodzi z ust do ust – ktoś będzie o tobie mówił, a dzięki temu będzie poszerzała się twoja przestrzeń, która stanie się zasobem. Wszystko zależy od rozkładu.
Laguz pokazuje też, że pacjent może być źle zdiagnozowany. Być może trzeba będzie ponownie poddać się badaniom.
Ta runa pokazuje bardziej twórczy czas, więc można podejmować decyzje, których wcześniej nie braliśmy pod uwagę. Bądźmy kreatywni, należy zrozumieć sytuację. Laguz to brak szczerości, ale nie zawsze jest to konieczne, nie każdy może lubić prawdę i nie każdy może być gotowy ją zaakceptować.Kiedy Laguz pojawi się w rozkładzie „Przestrzeń”, należy odczekać jakiś czas i dopiero wtedy podjąć zdecydowaną ofensywę. Czekaj, obserwuj, nie reaguj, bo to jeszcze nie ten czas.

W pozytywnym znaczeniu Laguz może oznaczać młodość i romantyzm; chociaż romantyczna miłość może nie być trwała, może być interesującym początkiem związku. W tym sensie przypomina w swojej energii runę Wunjo, ale z większą nutą seksualności. Jeśli Laguz znajduje się u dołu rozkładu „Przestrzeń”, to będzie trzeba działać zgodnie ze swoją charyzmą i urokiem, nauczyć się pokazywać swoje mocne strony. Szczerość i wyjaśnienie, że czego nam brakuje, nie wystarczą.
Pamiętasz bajkę Kopciuszek? Scenę, gdy Kopciuszek poszedł na bal? Podobnie jest z runą Laguz…Baw się swoim teatrem, ale nie na długo, bo po pewnym czasie twa kareta może zamienić się w Dynię. Jeśli uważasz się za eksperta, musisz temu sprostać. Jeśli zdecydujesz się identyfikować z potrzebami partnera, musisz je zaspokoić. Najważniejsze jest to, aby nie było to sprzeczne z twoją prawdziwą naturą, bo w przeciwnym razie możesz się znudzić i zmienić scenerię.
Laguz tworzy mistycyzm, potęguje doznania, tworzy aurę lekkości a nawet wrażenie, że zmartwienia już nie istnieją. Tylko nie trać czujności, bądź odpowiedzialny za siebie. Przeanalizuj wszystkie wydarzenia, które dzieją się wokół i trzymaj się takiego zasobu, jakim jest Wiara! Będziesz potrzebował wiary w siebie, w swojego Anioła, w swoje zasoby.

Jeśli masz pytania, możesz zamówić terapię Przestrzeń Run, a dowiesz się, za pomocą jakich środków możesz rozwiązać swój problem.

Zapraszam na Kurs Energie Run, który nauczy cię krok po kroku, w jaki sposób posługiwać się runami, w jaki sposób je czytać, wykorzystywać, kiedy je wykorzystywać. Pokażę ci, jak zaprzyjaźnić się z runami, w jakich przypadkach pomagają i czy współgrają z każdym człowiekiem i w każdym czasie? To kurs nie tylko stworzony po to, by uczyć się wykorzystywać runy w dziedzinie prognostycznej, a przede wszystkim po to, aby móc je wykorzystywać w terapiach i metaforze.

Runa Odala – czytaj

>> cena kursu – 579 zł

Otrzymujesz teorię i praktykę. A kto mnie już zna, wie, że przekazuję wiedzę, której nigdzie nie ma, która nie powtarza się, do której podchodzę bardzo twórczo. Bazuje ona na obliczeniach matematycznych, na mechanizmach psychologicznych, a także na moich doświadczeniach w pracy z człowiekiem.

Kurs to 3 lekcje po 80 minut każda. Lekcję to nagrania video. Do lekcji video otrzymasz opisy w pliku pdf. Kurs to teoria i praktyka.

A jeśli chcesz zdobyć jeszcze więcej wiedzy, to mam dla ciebie kurs online, który składa się z 12 lekcji. Każda lekcja 90 minut – Runy w Psychologii Transpersonalnej
>> koszt jednej lekcji/nagrania 90 minut – 80 zł.

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *