W mojej książce pt. Analiza Podświadomości, jak i w artykułach, piszę o tym, że trzeba zmieniać swoją Personę, trzeba poznać swoje negatywne programy, aby móc je zakończyć. Szablonowe zachowania były przydatne kiedyś, a w obecnie trzeba podejść do nich twórczo, aby uwolnić energię, założyć nowy program w polu informacyjnym i zrozumieć swoje zachowanie.
Koniecznie należy zrozumieć swoją Personę, czyli:
– w jaki sposób odnosiła się do ludzi?
– jak traktowała świat?
Bardzo dokładnie przeanalizuj swoje odczucia i zwróć uwagę na to, co ci nie odpowiada. Postaraj się sformułować negatywne zachowania Persony, a obok negatywnych zapisz pozytywne zachowania, np. „nie mam prawa do szczęścia”, a obok – „mam prawo do szczęścia, bo…”
Teatrem karmicznym jednej z moich klientek było to, że przeżyła stratę młodego mężczyzny i wbiła sobie do głowy program, że ​​już nigdy nie doświadczy w swoim życiu szczęścia. Pomogłam klientce wejść w stan (terapeutycznie), który pomógł jej wczuć się w tę postać. Po terapii napisała kilka ciekawych odczuć:
Za bardzo idealizowałam mojego młodzieńca, a teraz czuję, że nie byłoby mi z nim łatwo. Lubiły go wszystkie kobiety, czuję to. A ja potrzebuję spokojnego mężczyzny, który pomoże mi założyć rodzinę”.
Inne odczucia, to: ‘Mam prawo do szczęścia i chcę żyć, jak czuję. Potrzebuję tylko życzliwej osoby – nie narcyza, który lubi zwracać na siebie uwagę.
Za bardzo było mi żal siebie, podobał mi się wizerunek wdowy, bo czułem się zbyt brzydka, niegodna miłości”.

Muszę zmienić swój wizerunek, iść na studia, wejść w biznes, zmienić miejsce zamieszkania, a wtedy poczuję swoją wartość”.
Udało nam się wnieść te odczucia do jej życia osobistego, poznała nowe i ciekawe zasady, które zmotywowały ją do zmiany siebie.
Analiza Podświadomości pomaga dorosnąć; często człowiek dorasta fizycznie, ale nie emocjonalnie. Zadaniem dorastania jest nauczenie się tego, jak poprawnie rozpracowywać to, co się z nami dzieje, czyli: analizować, rozpoznawać siebie, nadawać głęboki sens temu, co dzieje się w życiu i znajdować nowe zasoby.
Należy przyjrzeć się tym pragnieniom, które były w przeszłości i porównać z tymi pragnieniami, które są teraz. Należy przyjrzeć się wartościom z przeszłości i porównać je do tych, które są teraz.
Jeśli w przeszłości byłeś ofiarą i dzisiaj nic ci w życiu nie idzie, to nie może być mowy o żadnej samorealizacji, o rozwoju. Jeśli powtarzasz scenariusze przeszłego życia na poziomie emocji, nie będziesz w stanie osiągnąć nowych rezultatów, ponieważ nie masz nowych doświadczeń życiowych.
Analiza Podświadomości pomaga zrozumieć, w jakim kierunku możesz się poruszać, gdzie w przeszłości było niezadowolenie i jak dzisiaj może ono w tobie rezonować.Tego wszystkiego uczymy się na terapii, na głębokich poziomach. Klient schodzi w głąb siebie i otwiera się jak księga.

Czasami klienci mówią: „To widocznie moja karma. Musiałem kogoś zabić i dlatego cierpię”. A karma to doświadczenie, głęboki nawyk i model działania, który otrzymujemy, stosując naszą wolę. Nie ma idealnej pracy, przyjaciół ani miłości, nie wszystko jest idealne, zawsze będziemy napotykać różne przeszkody, i tylko to stanowi nasze doświadczenie.

Jakościowe zmiany zewnętrzne na lepsze są niemożliwe bez pracy nad sobą, nie wprowadziwszy najpierw zmian wewnętrznych.

Gdy naprawdę zagłębisz się w Analizę Podświadomości, zmienisz swoje pole informacyjne, co oznacza, że ​​twoje komórki nerwowe pobudzają tworzenie się nowej siatki, przygotowują nowego odbiorcę informacji, więc będziesz mógł spotkać na swojej drodze nowych ludzi, którzy cię wzbogacą. Stopniowo przejdziesz od starego do nowego.

Analiza Podświadomości pomaga zrobić pierwszy krok w pracy nad sobą. Jeśli człowiek nie jest gotowy, będzie potrzebował więcej czasu, aby zrozumieć siebie. Potrzebuje więcej czasu, aby być gotowym na usłyszenie prawdy o sobie, ujawnienie swoich sekretów lub po prostu – dotknięcie swoich ran. Po wykonanej pracy matematycznej rozpoczyna się terapia, która zmienia świadomość człowieka, wprowadza go w stan lepszej świadomości, zmienia energię Duszy i Pola Informacyjnego.

kontakt@emma-lange.pl

sklep Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *