Moi czytelnicy wiedzą, że jestem analitykiem jungowskim i zwracam uwagę na to, co cywilizacja dała ludzkości. Terapie jungowskie pomagają przywrócić energię, nasycić ją nową siłą. Cywilizacja skandynawska jest jednym z obszarów, które pomogły ukształtować zachodniego człowieka, dając mu siłę woli, odwagę i inspirację. Wikingowie mieli ogromny wpływ na Słowian. I możemy zwrócić się do run jako źródła mitów, które pomagają połączyć się z wyższymi archetypami. Archetypy to psychiczne struktury energetyczne, z którymi możemy się połączyć. Opracowałam wiele terapii runicznych, które pozwalają mi badać ludzkie myślenie, związki emocjonalne ludzi i poziomy aktywności. Po wielu latach praktyki, zdałam sobie sprawę, że nadszedł czas, aby opisać terapie runiczne, jako nową metodę.  Tysiące moich opracowań dotyczących pracy diagnostycznej i terapeutycznej, było materiałem, który zainspirował mnie do jego usystematyzowania.

Terapie runiczne pomagają sprowadzić pożądane scenariusze na poziom świadomy i cielesny, mają ogromną moc oddziaływania. W wersji terapeutycznej w gabinecie przepracowujemy kluczowe czynniki figury JA, porządkujemy system relacji, określamy strategię zachowania. Praca z runami pozwala nam zmniejszyć wpływ traumy, pomaga ustalić „spojrzenie z zewnątrz” i zdystansować się do przerażających scenariuszy życiowych.Poprzez runy możemy zwrócić uwagę na uczucia, wzmocnić mechanizmy rozróżniania uczuć i emocji, usunąć zamęt myśli. Znaki runiczne pomagają wyrazić emocje poprzez obraz i uzyskać kontrolę nad myśleniem. Stosując terapie runiczne, można nawiązać konstruktywną relację z czasem: przeszłością, teraźniejszością i przyszłością.

Symbolika to jedno z najskuteczniejszych narzędzi terapii. Jeśli przełoży się przedmioty, uczucia i emocje na symbole, można nawiązać z nimi pełny kontakt i uzyskać do nich lepszy dostęp. W terapii runicznej możliwa jest także praca z siłą przestrzeni, umieszczanie symboli pod określonymi kątami.  Dzięki temu aktywizujemy potrzebne nam scenariusze i nastawienie do procesów, które tam zachodzą. Dzięki tym terapiom jesteśmy w stanie przejąć kontrolę nad obszarami, które przeszkadzają lub niszczą naszą jakość życia.
Opracowałam własną talię run i obrazów, a stosując je rozsądnie, możemy skorygować emocjonalne zabarwienie pewnych wydarzeń i powiązań.

Terapie runiczne i miejsca mocy pomagają:
– Uporządkowanie swoje wartości i ustalić priorytety w strategii życiowej, w rozwiązywaniu konkretnych zadań,
– Wzmocnić swój wewnętrzny wpływ na swoje przeznaczenie, znaleźć swoje miejsce na drodze losu,
– Uregulować relacje z bliskimi,
– Naprawić relacje z Czasem, mieć pozytywne spojrzenie na przyszłość, znaleźć zasoby w teraźniejszości, aby wybrać właściwą drogę na przyszłość,
– Przepracować negatywne emocje,
– Wypracować informacyjno – energetyczne warunki dla pozytywnych wydarzeń w naszym losie,
– Wypracować sobie drogę do marzeń, rozwiązać konkretny problem.

Stosowanie Run jest również procesem terapeutycznym, który obejmuje różne poziomy rozwiązywania problemów, pomaga znaleźć zasoby dla poprawy jakości życia. Metoda ta jest bardzo ciekawa i będę ją rozwijać, uzupełniać i doskonalić.

– Można kupić książkę i karty runiczne

–  Można zapisać się na kurs Runy Dla Początkujących (z dodatkiem uczestnictwa w grupie na WhatsApp),

– Zamówić amulet runiczny i stworzyć własne miejsce mocy,

– Przyjść na terapię runiczną, aby pracować z analizą podświadomości i swoimi wewnętrznymi postawami życiowymi.

W niedzielę 23 października zapraszamy na płatną terapię ZAĆMENIE. Będzie to gra transformacyjna – aktualizacja karmiczna.

kontakt@emma-lange.pl

Zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziecie karty metaforyczne, kursy, książki, oferty wielu ciekawych analiz, które pomogą w pracy nad sobą – sklep Kalendarz Biodynamiczny wydawnictwa Sirius

Emma Lange – portfolio

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *