W tym roku uruchomiliśmy gry psychologiczne i Satyakamnę jako projekt. Narzędzia te mogą pomóc zrozumieć siebie, przepracować wewnętrzne stany i kompleksy. W mojej pracy z ludźmi zdałam sobie sprawę, że istnieje jeden ważny kompleks – strach przed byciem szczęśliwym. Lęk ten może być bardzo głęboki, dlatego trudno jest go samemu zdiagnozować. Osoba może dążyć do czegoś, chcieć i pragnąć, a nawet mieć to, ale albo nie jest szczęśliwa z tym, co posiada, albo neurotycznie dąży do tego, aby posiadać więcej, dewaluując to, co już ma. Często nie dopuszcza do siebie myśli o tym, że mogłaby w ogóle coś osiągnąć. Ci, którzy nie potrafią być szczęśliwi, nie potrafią wierzyć w cuda. Człowiek zdaje się żyć w swoim środowisku, czuje się dobrze i nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że boi się być szczęśliwy. I kiedy osiąga pewien punkt w swoim życiu, to staje w obliczu kryzysu, który okazuje się być skumulowaną energią za jakiś odcinek czasu. Rozwijał się, zmieniały się wymagania życiowe, a kompleks rósł. Aż doszedł do tego momentu, gdy chciał spełnić swoje marzenie, czyli wkroczyć w nową przestrzeń, jednak nie posiadał na to wystarczających środków; to jest jak skok ze spadochronem, bez spadochronu. Nie ma zasobów, nie ma energii, aby wkroczyć w nową rzeczywistość. A nawet jeśli uda się wejść jakimiś innymi kanałami, to okaże się to dużym obciążeniem, np: jest chęć otwarcia firmy, ale nic nie wychodzi. Może być chęć stworzenia rodziny, ale okazuje się, że rodzina staje się obciążeniem.Satyakamna jest świetnym sposobem na wyciągnięcie wszystkich kompleksów, które stoją na drodze do szczęścia. Ma wpływ na to, co bardzo ukryte głęboko przed zewnętrznym okiem. Satyakamna jest bezkompromisowa – wie jak poradzić sobie z naszymi psychologicznymi zahamowaniami i wątpliwościami.
Niepotrzebne i przestarzałe reakcje obronne psychiki tworzą nasz lęk. Lęk nie pozwala być szczęśliwym, nie pozwala cieszyć się tym, co się otrzymało i nie pozwala wejść do tego, co upragnione. Te głębokie mechanizmy obronne nie leżą w samym ego, ale w strukturze, która kiedyś była ego lub świadomością. Programy te są pozostawione bez przetworzenia, są jak worki ze starymi rzeczami, które zostały wrzucone do piwnicy podświadomości i pozostawione tam na pastwę losu.  Rzeczy, które znajdują się w tych workach wyszły z mody, nikt ich nie nosi, więc czas je przejrzeć i pozbyć się ich. Kiedy człowiek się rodzi, nie przychodzi na Ziemię jako czysta kartka papieru, a niesie w sobie przeszłość!
U wielu ludzi istnieje tabu na temat własnego szczęścia. Czasem strach przed byciem szczęśliwym strzeże bólu, czasem rozczarowania a czasem kompleks niższości.

Satyakamna pomaga zdiagnozować wewnętrzne kompleksy, które powstrzymują nas przed wyjściem na otwartą przestrzeń. Powstrzymują nas przed poczuciem szczęścia i przed wkroczeniem w nową rzeczywistość.

We wrześniu Satyakamna uzdrawiała problemy finansowe. Moi pacjenci dowiedzieli się, dlaczego człowiek boi się pieniędzy, dlaczego boi się zrobić krok w kierunku rozwoju swoich możliwości finansowych.

W październiku Satyakamna pomoże odciąć lub zneutralizować to, co nie jest nam już potrzebne. Działa jak chirurg, który kładzie pacjenta na stole operacyjnym i zaleca usunięcie tego, co przeszkadza. Jakimś cudem Satyakamna stawia nas na pozycji wewnętrznej uczciwości, i na podstawie tej wewnętrznej prawdy już rozumiemy, w czym jesteśmy naprawdę dobrzy i jak silni. Rozumiemy, gdzie leżą nasze słabości i nad czym należy więcej popracować.  Ta gra transformacyjna pomaga zmienić punkt widzenia, ale działa łagodnie, nie przełamując psychologicznych mechanizmów obronnych – umiejętnie je omijając i neutralizując.

W listopadzie pojawi się Satyakamna, która pomoże zdiagnozować nasz cel. Wiele osób pragnie poznać swą sytuację życiową, szuka odpowiedzi. Właśnie do tego służy gra transformacyjna! Każda gra transformacyjna w punkt pokaże gdzie leży problem i co z nim począć, jak sobie pomóc. Listopadowa Satyakamna odpowie na pytania dotyczące inwestycji, naszych celów, ważnych sytuacji życiowych. Co więcej, Każdy zdobędzie własny klucz do pracy nad sobą, aby dzięki temu zdobyć to, czego pragnie.

Wrzesień – Satyakamna dotycząca uzdrawiania kanałów finansowych.Październik – Satyakamna dotycząca neutralizacji wewnętrznych programów, które stają na drodze, spowalniając nasze cele.

Listopad – Satyakamna jako oczyszczenie swojego celu i przyjęcie szczęścia.

Zapraszam wszystkich, dla których ważne jest bycie szczęśliwym! Zapraszam na Satyakamnę i nowe twórcze algorytmy. Zapraszam na pozostałe Gry Transformacyjne.

Gra Transformacyjna – indywidualna (czas ok. 90 minut) 200 zł.

kontakt@emma-lange.pl lub zadzwonić: 502562629
whatsApp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *