Podobne artykuły…

Cała prawda o Lilith i Selenie

Lilith w Bliźniętach w Gabinecie Terapeuty

Lilith w Byku w Gabinecie Terapeuty

Lilith w Baranie w Gabinecie Terapeuty

Lilith weszła do znaku Lwa. Spędzi w nim 9 miesięcy.
Co mogę wam powiedzieć jako terapeutka? Kiedy Lilith była w znaku Raka, klienci częściej szukali wsparcia w rodzie i archetypach rodowych, nie brali pod uwagę tego, że najważniejszym punktem oparcia są oni sami. Lilith w Lwie może to wszystko zmienić… Wyciągnie z nas te archetypy, które są ukryte w najgłębszych pokładach Podświadomości, więc będzie trzeba szukać nowych źródeł energii, bo stare nie zadziałają. Gdy żyliśmy czyimś kosztem, to źródło może wyschnąć, i piszę tu nie tylko o aspekcie materialnym, ale także duchowym. Przykład: jeśli twoja przyjaciółka zawsze cię wspierała, to teraz może być na odwrót.
Świat wokół nas będzie się nieustannie zmieniał, a Lilith, która wkracza do znaku Lwa, jest tego dowodem. Gdzie szukać energii? W Jaźni! Jest to jedyna struktura i część Duszy, która aktywuje cię do życia, dlatego zanurz się w swoją Jaźń, przejdź przez wszystkie jej Archetypy, poszukaj w niej źródła energii, dotknij swojej symbolicznej części Duszy. Jaźń zawiera całe znaczenie tego, jakim stworzył cię Stwórca. To jest twoja Duchowa praca nad sobą przez najbliższe dziewięć miesięcy.
Proszę, abyście zwrócili na to, że w  każdym ze znaków Lilith przebywa przez dziewięć miesięcy, jakby wskazywała na te problemy lub te części Duszy, które należy naprawić i doenergetyzować. Dzięki niej możemy się rozwijać, a nie stać w miejscu.
Lilith w Lwie to kara dla tych, którzy chcą pokazać swoją siłę, dowieść swojej racji poprzez upór. Dla tych, którzy będą ignorować godność drugiego człowieka. Co więcej, karma ukarze nie tylko nas, ale i nasze dzieci. Może być tak, że karma będzie z nami rozmawiać poprzez dzieci, jeśli w tym okresie pojawią się w nas następujące aspekty:>> Nie radzę sobie z moim dzieckiem.
>> Mam problemy z dziećmi, mam ich dość.
>> Sam/a robię infantylne rzeczy, a moje wewnętrzne dziecko jest nerwowe – chce zmian.
>> Zostałem/am oskarżony/a o zachowywanie się jak dziecko.
>> Boli mnie serce z powodu ludzkości, bo chcę ocalić wszystkich, ale jednocześnie nie wiem, jak ocalić siebie.
>> Boję się, nie ufam światu, bo nie umiem się obronić.
>> Wydaje mi się, że wszystkie czakry działają na mnie dobrze, ale nie rozumiem, co się ze mną dzieje?
>> Z moją matką od dawna tworzę toksyczną relację, bo zabroniła mi jeść kotlety w łóżku.
>> Już pięć razy próbowałam odejść od narcyza, ale zawsze wracam. A teraz będą czekać, kiedy to on ode mnie odejdzie. Najpierw zmuszę go do tego, by mnie pokochał, inaczej go zabiję.
>> Mam problemy z kręgosłupem. Pięciu instruktorów jogi nie było w stanie sobie ze mną poradzić, nadal nie mogę wyprostować pleców.
>> Czuję, że karma odeszła, ale ja znowu za nią tęsknię…

Lilith w Lwie powróci nas do dzieciństwa, każe szukać przyczyny wszelkich więzi emocjonalnych. Zmusi nas do przepracowania naszego wewnętrznego dziecka, zmusi do dorosłości, zrozumienia siebie, zaakceptowania siebie – stwierdzenie: „taki już jestem i się nie zmienię” – już nie zadziała, a tylko zrozumienie powodów swojego zachowania, ujrzenie błędów, nauczenie się prawidłowego wykorzystywania uczuć.

W tym czasie będziemy odczuwać problemy z sercem, kręgosłupem, ogólnym stanem energetycznym. Dzieci zwrócą naszą uwagę na siebie, będą domagać się pomocy i wsparcia od nas. Możemy przepracować lub zawiązać karmę poprzez dzieci. Wszechświat usunie nasze reakcje obronne, abyśmy mogli wreszcie zobaczyć siebie takimi, jakimi jesteśmy. Trudno będzie nam żyć tymi rolami, które narzuca nam Ego. Musimy szukać swojej Roli Energetycznej – jaką jesteśmy, a to jest obszar naszej Jaźni.
Poznaj swoją Jaźń, jej rany. Pracuj poprzez jej energię. Jeśli będziesz działać z pozycji Ego – Persony, to nic nie zadziała. Wyobraź sobie, że próbujesz zmiażdżyć szkło rękami…Odczuwasz ból, pojawia się krew, do oczu napływają łzy, a ty nadal zaciskasz dłoń na szkle!

Forsując interesy swojego Ego, nie będziesz w stanie stworzyć „Życia bez bólu”.To nie jest czas na kultywowanie ochronnych granic, to jest czas na otwarcie Jaźni, pozwolić jej ujawnić się. Tylko w ten sposób będziesz w stanie ustanowić zasady, którymi inni będą chcieli przestrzegać, albo tobie samemu łatwiej będzie na tym świecie zaakceptować innych, zrozumieć ich motywy i spełnić ich pragnienia.

Lilith w Lwie zapyta: „Czy ty sam zrobiłeś krok w stronę siebie? Czy nadal wyznaczasz innym granice, aby Mur Chiński nie pozwalał ci wchodzić w interakcje ze światem? Czy nadal jesteś chłopcem lub dziewczynką, którzy nie potrafią zaakceptować rzeczywistości? Nie? To muszę sama zrobić tu porządek”.
Przyjdzie do ciebie, aby zrobić porządek w twoim życiu, ale przyjdzie nieoczekiwanie i będzie cię nauczać.
Z jednej strony wyda nam się, że to okrutne, ale z drugiej strony możemy dzięki temu dorosnąć.

Jesteśmy Neuronami Wszechświata, który również przechodzi selekcję i ewolucję, więc musimy dorosnąć.

Nasza Persona nie jest twórcza, ona jedynie odgrywa jakąś rolę! Ale Jaźń jest Twórcza, więc pozwól Jaźni odgrywać własną rolę – teraz jej głos jest potrzebny, jak wewnętrzna modlitwa.
Analiza PodświadomościAnaliza Jaźni…Niech się spotkają, niech Jaźń zwycięży.

kontakt@emma-lange.pl

Zapraszam na spotkanie Mapa Marzeń 13 stycznia. Spotkanie płatne, 180 minut.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat Mapy Marzeń, to zapraszam na mojego FB – do wpisów

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *